BORSA BAŞKANLARINDAN MALAZGİRT ZAFERİ KUTLAMA MESAJI

BORSA BAŞKANLARINDAN MALAZGİRT ZAFERİ KUTLAMA MESAJI
BORSA BAŞKANLARINDAN MALAZGİRT ZAFERİ KUTLAMA MESAJI Admin
Bu içerik 335 kez okundu.

Karaman Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mustafa Uysal ve Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş;26 Ağustos Malazgirt Zaferi yıl dönümleri vesilesiyle kutlama mesajı yayımladılar. Başkanlar mesajlarında; “Sultan Alparslan komutasındaki Türk ordusunun kendisinden sayıca ve silah gücü bakımından çok üstün olan Bizans ordusunu destansı bir şekilde mağlup ettiği şanlı zaferin 948. yıldönümünü kutlamaktan Millet olarak onur ve gurur duymaktayız.

 “Kazanılan bu büyük zaferle, bin yıla yakın bir süredir yaşadığımız bu topraklar, birlik ve kardeşliğimizin merkezine dönmüştür. Dünya durdukça yaşamak istediğimiz Anadolu´da, millet olarak barış içinde, birlikte yaşamak en büyük dileğimizdir. Geleceğimize duyduğumuz güvenin teminatı, geçmişimizdir.

Malazgirt Zaferi’nin 948. yıldönümünde birlik ve beraberlik ruhu içerisinde, geleceğe birlikte yürüdüğümüzün en güzel mesajını vereceğimize inanıyoruz.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde; bizlere bu toprakların kapılarını açan Sultan Alparslan ve kutlu askerlerini, aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm halkımızın 26 Ağustos Malazgirt Zaferi’ni kutluyoruz’. dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”