Advert

“KARAMAN’A HİZMET BOYNUMUZUN BORCU”

“KARAMAN’A HİZMET BOYNUMUZUN BORCU”
“KARAMAN’A HİZMET BOYNUMUZUN BORCU” Admin
Bu içerik 223 kez okundu.
Advert

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan, memleketi Karaman’a hizmet etmenin boynunun borcu olduğunu ve hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

KMÜ Ahmet Keleşoğlu Diş Hekimliği Fakültesinin temel atma törenine katılan TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan, hayırlı bir hizmet için Karaman’da olduğunu söyleyerek:

“Bugün diş hekimliği fakültemizin temelini atıyoruz. Bugün bizim için anlamlı ve sevinçli bir gün. Karaman’ımız her geçen gün büyüyor.10-15 yıl önce köy görümünde olan Karaman hızla modern bir şehir görünümüne doğru koşuyor. 2007 yılında Karaman milletvekili olarak siyasete başladık. O gün bu gündür Karaman’a hizmet etmekten büyük gurur ve onur duydum. Karaman’a hizmet bizim boynumuzun borcudur. Biz olaya böyle bakıyoruz.”

Diş hekimliği fakültesinin çok önemli olduğunun altını çizen Lütfi Elvan, bu konuda büyük desteklerini gördüklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Ahmet Keleşoğlu vakfına ,KMÜ Rektörü Prof. Dr. Akgül ile emeğe geçen herkese teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”