Advert

“HİZMET NEREDE BİZ ORADAYIZ”

“HİZMET NEREDE BİZ ORADAYIZ”
“HİZMET NEREDE BİZ ORADAYIZ” Admin
Bu içerik 321 kez okundu.
Advert

Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, meclis üyeleri ile birlikte Ankara’ya çıkarma yaptı ve ilçeye yapılacak olan yatırımlar için düğmeye bastı.

LÜTFİ ELVAN’DAN DESTEK

Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, Ak Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser Meclis Üyeleri, Cumhurbaşkanlığı Daire Başkanı Osman Sağlam ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan ‘ı ziyaret ettiler.

TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan, ziyaret den duyduğu memnuniyeti dile getirirken, parti ayrımı gözetmeden birlik içerisinde ilçeye yapılacak olan yatırımları takip etmeniz örnek bir çalışmadır. Biz buna duyarsız kalamayız ve üzerimize düşen ne ise yapmaya hazırız.”

Kazım Karabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, ilçeye doğalgaz kazandırılması konusunda Lütfi Elvan çok ciddi çalışmalar yapmasının ortada olduğunu ve bunun sonuçlandırılması için desteklerini beklediklerini söyledi.

Lütfi Elvan, Kazımkarabekir doğalgazı için mesafe kat edildiğinin altını çizdi ve heyetin yanında görüşmelerde bulunduktan sonra:

“Oradaki sorunların büyük bölümünü aştık. ENERYA tarafından projenin yenilenmesi ve genişletilmesi söz konusu. Gerekli temasları yaptık ve kısmet olursa bu yıl içerisinde kazmayı vurarak çalışmanın başlatılması için gereken ne ise onu  hep birlikte yapalım.”

DEVLET BAHÇELİ KABUL ETTİ

Kazımkarabekir Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu ve beraberinde heyet Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından da kabul edildi.

Başkan Boyacıoğlu’nu bir kez daha tebrik eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, güzel ve kalıcı hizmetler beklediklerini, MHP  belediyeciliğinin farkını Kazımkarabekir’de görmek istediklerini söyledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”