Advert
Advert

SALİH BALDIZ’DAN SUÇ DUYURUSU !

SALİH BALDIZ’DAN SUÇ DUYURUSU !
SALİH BALDIZ’DAN SUÇ DUYURUSU ! Admin
Bu içerik 554 kez okundu.
Advert

Hakkında FETÖ üyeliği başta olmak üzere şikayet üzerine dava açılan ve yargılama sonunda aklanarak,beraat eden Karaman İl Özel İdaresi eski Genel Sekreteri Mehmet Salih Baldız, kendisine kurulan kumpas ve iftiralar iyle suç duyurusunda bulundu.

Karaman’da Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak görev yaparken, Hatay Üniversitesine atanan ve daha sonra hakkında yapılan ihbarlar sonunda dava açılarak, görevden el çektirilen M.Salih Baldız ‘ın üzerine atılı tüm suçlardan beraat etmesinin ardından, hakkında bunları gerçekleştirenler hakkında Karaman Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Baldız,Karaman Cumhuriyet Savcılığına yaptığı suç duyurusunda şu iddialarda bulundu:

‘Karaman İl Özel İdaresi Genel sekreterliğimi yürüttüğüm gaziemir ile ilgili olarak, İl Özel İdaresi personeli M.Z tarafından şahsıma yönelik bir çok iftiraya maruz m.Bu iftiralar sonunda hakkımda hem idari, hem de adli soruşturma izinleri verildi.Müfettişler tarafından yapılan araştırmada iddiaların sübut etmedi ve yapılacak işlem olmadığına karar verilmesine rağmen, hakkımda mahkemece dava açıldı.

Yapılan sorgulama sonunda suçsuz olduğum tespit edilerek beratıma karar verildi ve bu Konya Bölge Adliye mahkemesi 6.ceza dairesi tarafından kesin olarak onandı.

Ayrıca M.Z ,bu dilekçesinde benim FETÖ’cu olduğumu, il özel İdaresi iş makinelerini, FETÖ okullarında çalıştırdığımı ,12 adet bilgisayarı FETÖ okuluna verdiğimi,il özel idaresi iş makinelerinin atık yağlarını FETÖ firmasını verdiğimi, ihaleleri FETÖ firmalarını verildiğini belirterek,İçişleri ve Karaman Valiliğine şikayetde bulunmuş olup,bu iddialaır İçişleri Bakanlığı tarafından görevlendirilen müfettişler tarafından sübuta ermediği karar verilmiştir.Ayrıca Karaman 5.Asliye Ceza mahkemesinin yargılaması sonunda beraat ettim.

15 Temmuz hain darbe girişimi fırsat bilinileerek bu defa N.C . ismiyle aynı iddiaları içeren dilekçe verilerek hakkımda aslı astarı olmayan bu ve benzeri iftaralar yeniden gündeme getirilmiştir.Soruşturma başlatılmış, görev yaptığım Hatay 2.Ağır Ceza mahkemesinde hakkımda FETÖ silahlı terör örgütü üyeliğinden dava açıldı. Yapılan yargılama sonunda M.Z ve N.C. tarafından şahsıma yapılan bu iftiralardan beraat ettim.

Türk Ceza kanununun ilgili hükümlerince, M.Z ve N.C adlı şahıslardan, ve bunları yönlendiren azmettiren kişi ve kişilerden şikayetçiyim.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”