Advert
Advert

KZOB,SELÇUKLU HASTANESİ İLE ANLAŞMA YAPTI

KZOB,SELÇUKLU HASTANESİ İLE ANLAŞMA YAPTI
KZOB,SELÇUKLU HASTANESİ İLE ANLAŞMA YAPTI Admin
Bu içerik 355 kez okundu.
Advert

Karaman Ziraat Odası  çalışan personel ile eş ve çocukları, anne ve babaları olmak üzere yaklaşık 37.000 kişiyi ilgilendiren protokol imzalanmıştır.

Karaman Ziraat Odası ile Özel Selçuklu Hastanesi arasında 03.05.2019 Cuma gününden geçerli olmak üzere uygulamaya konulmuştur.

Karaman Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayram, Özel Selçuklu Hastanesi adına Genel Müdür Mevlüt Yeniay protokolü imzalamışlardır. Protokol imza törenine Meclis Başkanı Mustafa Kansız, yönetim kurulu üyeleri ile Özel Selçuklu Hastanesi Genel Müdürü Mevlüt Yeniay ve müdür yardımcısı Yahya Cöhce katılmıştır.

İmza protokolü hakkında bilgi veren Karaman Ziraat Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayram“ Bu protokol ile Karaman merkez ilçede bulunan Ziraat Odamızın 37.000 üyesi, eş ve çocukları, anne ve babaları ile birlikte yaklaşık 70.000 Çiftçimiz  ile yakınları faydalanmış olacak, yaptığımız protokol gereğince Muayene için ilk girişte % 25 indirim, ameliyat ve medikal yatışlarda % 10 indirim sağlanacaktır.Üyelerimiz Nüfus cüzdanı ile muayene girişi yaptırabileceklerdir. Ayrıca Ziraat Odamıza kayıtlı üyelerimizin güncel listesi hastane tarafından görülecek ve üyelerimizin eş, çocukları ve 1. Derece yakınlarına gereken indirim sağlanacaktır. Bu protokolün Çiftçilerimize ve Özel Selçuklu Hastanesine hayırlı olmasını diliyorum.” .

Özel Selçuklu Hastanesi Genel Müdürü Mevlüt Yeniay’da protokol ile ilgili yapmış olduğu açıklamada “Amacımız çiftçilerimize kaliteli ve iyi sağlık hizmeti verebilmektir. Hemen her branşta doktorumuz var, doktorlarımız tecrübeli ve tanınmış doktorlar, MR, ultrason, böbrekte taş kırma, göz v.b tüm muayene, tetkik ve tedaviler hastanemizde yapılabilmektedir. Karaman merkez ve ilçelerimizdeki çiftçilerimize hizmet verecek olmaktan çok memnunuz. Bu protokolün her iki tarafa ve Çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” .

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF