Advert
Advert

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KONULU KONFERANS VERİLDİ

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KONULU KONFERANS VERİLDİ
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KONULU KONFERANS VERİLDİ Admin
Bu içerik 217 kez okundu.
Advert

Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen “Karaman KOP Millet Kıraathanesi” projesi kapsamında ailelerin ve gençlerin bilinçlenmelerine yönelik Bağımlılıkla Mücadele konulu konferans düzenlendi. 

Yunus Emre Konferans Salonunda düzenlenen konferansa; Vali Fahri Meral ve eşi hanımefendi Zehra Meral, İçişleri Bakanlığı Kaçakçılık İstihbarat Harekât ve Bilgi Toplama Dairesi Başkanı  Ömer Ulu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İ. Hamit Hancı, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hatice Demirtaş, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, İl Kültür ve Turizm Müdürü Özlem Koçak, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Konferansta İçişleri Bakanlığı Kaçakçılık İstihbarat Harekât ve Bilgi Toplama Dairesi Başkanı  Ömer Ulu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İ. Hamit Hancı ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hatice Demirtaş yaptıkları sunumlarla bilgi ve konak lerini katılımcılarla paylaştılar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF