Advert
Advert

BORSA’DAN IPARD PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ

BORSA’DAN IPARD PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ
BORSA’DAN IPARD PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ Admin
Bu içerik 304 kez okundu.
Advert

TKDK Karaman İl Koordinatörü Özgür Öztürk tarafından Ticaret Borsası Satış Salonunda borsa üyelerine bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Ticaret Borsası Meclis üyelerinde yer aldığı toplantıda ‘Ipard proje hazırlama işbirliği ve eğitim protokolü kapsamında kırsal kalkınmanın önemi ve önemli desteklerin sağlanacağını, işletmelere verilen destekleri anlatarak, programın amacının tarımsal işletmeleri Avrupa Birliği standartlarına ulaştırmak olduğunu belirtti.

Öztürk program kapsamında yatırımcılara 250 milyon avroluk hibe paketinde destelenecek sektörler, başvuru koşulları, başvuru paketi içeriği, hibe miktarları, proje süreci gibi teknik konularda sunum yaptı ve yatırımcıların sorularını yanıtladı.

Verilen bilgilendirme toplantısı ile ilgili açıklama yapan Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş ; Bu desteklerden daha fazla yararlanmak tarım ve hayvancılık sektörlerimiz için büyük önem arz ediyor. Ipard programının üyelerimiz tarafından yaygın bir şekilde kullanılmasını çok önemsiyor ve bu desteklerden daha çok faydalanılması için çalışmalarımıza devam ediyoruz .  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF