“KISA SÜREDE MARKA ŞEHİR OLACAĞIZ”

“KISA SÜREDE MARKA ŞEHİR OLACAĞIZ”
“KISA SÜREDE MARKA ŞEHİR OLACAĞIZ” Admin
Bu içerik 2025 kez okundu.

Mehter takımı ve kılıç-kalkan ekibi eşliğinde belediyeye Savaş Kalaycı ve meclis üyeleri büyük bir kalabalık tarafından karşılandı. Saygı duruşu, İstiklal Marşı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla halkı selamlayan Başkan Kalaycı, tüm Karaman halkına desteklerinden dolayı teşekkür ederek şehri tarafsız bir şekilde yöneteceklerini söyledi.

Belediye binası önünde teşekkür konuşması yapan yeni belediye Başkanı Savaş Kalaycı şöyle devam etti. ‘Bizlere bu günleri gösteren yüce yaratana şükrediyorum. Bu günlere birlikte geldiğimiz değerli Karamanlılara destek ve dualarını bizden hiç esirgemeyen siz değerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.

Bugün hep birlikte bismillah diyoruz cenabı Allah bizleri mahcup etmesin. Birlikte çalışacağız, Allah’ın izni ile birlikte başaracağız. Karamanımızı hak ettiği yerlere birlikte taşıyacağız. Kısa süre içerisinde marka şehir olacağız. Karaman Belediye başkanı olarak Karamanımızı tarafsız bir şekilde, kimseyi ayırmadan, kimseyi kayırmadan, gece gündüz çalışarak istişare ve ortak aklı kullanarak yöneteceğiz.

Tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyup kollayacağız. Hukukun üstünlüğünü Cumhuriyetimizin değerlerine bağlı kalarak yöneteceğiz buna söz veriyorum. Cenabı Allah gücümüze güç katsın, emeklerimizi heba ettirmesin, birlik beraberliğimizi daim eylesin.’ Dedi.

Devir teslim töreninde, 2014-2019 yılları arasında Belediye Başkanlığı görevini icra eden Ertuğrul Çalışkan, yeni Başkan Savaş Kalaycı’yı tebrik ederek başarılar diledi. Görevi devralan Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ise Ertuğrul Çalışkan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Kalaycı: “Bugün hep birlikte Bismillah diyoruz. Bize düşen görev bugünden sonra Karaman’ı hak ettiği yerlere taşımak, tüyü bitmemiş yetimin hakkını korumak, hukukun üstünlüğüne ve cumhuriyetimizin değerlerine bağlı kalarak istişare ve ortak akılla, birlik beraberlik içerisinde bu şehri yöneteceğiz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte seçim gezilerimizde ve meydanlarda ne söz vermiş isek onları tek tek yerine getirmek için durmadan çalışacağız. Sizlerin verdiği güç sayesinde bize duyduğunuz güvene layık olacağız. Herkesin mutlu ve huzurlu yaşayacağı bir Karaman’ı inşallah hep beraber inşa edeceğiz. Hepinize teşekkür ediyor, dualarınızı bekliyorum. Gittiğimiz her yerde bizleri canı gönülden bağrına basan, ağırlayan, destekleriyle bize büyük bir teveccühte bulunarak, bu önemli makama layık gören çok değerli halkımıza teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren bize oy veren, vermeyen herkesin Belediye Başkanı olacağım. Hiç kimseye ayrım yapmadan herkese eşit mesafede hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Törende Ertuğrul Çalışkan, belediyenin resmi mührünü yeni Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’ya teslim etti. Başkan Kalaycı da günün anısına eski Başkan Ertuğrul Çalışkan’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, devir teslim töreninin ardından makamında tebrikleri kabul etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
GENEL BAŞKAN’DAN YAMAN’A PLAKET !
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”
KONUK: “HER TESİS, SAMİMİYETİMİZİN İSPATIDIR”