Advert

“KARAMANIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAĞIZ”

“KARAMANIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAĞIZ”
“KARAMANIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAĞIZ” Admin
Bu içerik 558 kez okundu.
Advert

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde büyük bir başarı elde ederek Karaman Belediye Başkanı seçilen Savaş Kalaycı, itiraz ve değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından mazbatasını bugün alarak görevine başlayacak.

Bugün saat 13.30’da İl Seçim Müdürlüğünden mazbatasını alacak Kalaycı, saat 14.30’da MHP İl Binası önünden vatandaşlarla birlikte Belediye binasına yürüyecek. Mehter Takımı ve Kılıç Kalkan ekibinin marşları ve gösterileri eşliğinde yapılacak yürüyüşün ardından saat 15.00’de devir teslim töreni gerçekleştirilecek.

Salı günü mazbatasını alarak görevine başlayacak Savaş Kalaycı yaptığı değerlendirmede;

“Yoğun ve zorlu bir seçim sürecini geride bıraktık. Cenabı Allah’ın takdiri ve halkımızın desteği ile bu süreçten de çok şükür alnımızın akıyla çıktık. Hukuk içerisinde yapılan itiraz sürecinin de sona ermesiyle birlikte inşallah yarın yeni bir gaziemir e gireceğiz. Mazbatamızı alır almaz Bismillah diyerek şehrimiz ve halkımız için hizmet üretmeye başlayacağız. Bugüne ğu gibi bugünden sonra da halkımızın desteğini ve duasını bekliyoruz. Birlikte çalışacağız ve inşallah birlikte başaracağız. Ben yürüyüş ve devir teslim törenimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyor, esenlikler diliyorum.” .

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
REKTÖR AKGÜL, UNİKOP 2020 DEVİR TESLİM TÖRENİNE KATILDI
REKTÖR AKGÜL, UNİKOP 2020 DEVİR TESLİM TÖRENİNE KATILDI
UFUKSUZ KASABA POLİTİKACILARI !
UFUKSUZ KASABA POLİTİKACILARI !