Advert

istanbul escort

porno izle

porno indir

ESKRİM AÇIK TURNUVASI, KARAMAN'DA TAMAMLANDI

ESKRİM AÇIK TURNUVASI, KARAMAN'DA TAMAMLANDI
ESKRİM AÇIK TURNUVASI, KARAMAN'DA TAMAMLANDI
Bu içerik 183 kez okundu.
Advert

Karaman'ın ev sahipliğinde düzenlenen Eskrim Açık Turnuvası U10-U12-U14 ve veteran yaş kategorilerinde yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi.

Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2018-2019 yılı faaliyet programında yer alan "U10-U12-U14 Kılıç" ve "Veteranlar Epe-Flöre-Kılıç" Açık Turnuvaları, 23-24 Mart tarihlerinde Karaman'da gerçekleştirildi. Yunus Emre Spor Salonu'nda iki gün süren şampiyona sonunda madalyalar sahiplerini buldu.

Turnuva sonunda kategorilerinde dereceye giren sporcular:

U10 Erkek Kılıç: 1. Uluç Eke Güven (Parat Ripost), 2. Arda Takka (Pars Eskrim G.S.K.), 3. Alp Deniz Öcek (İzmir Büyükşehir Bel. G.S.K.), 3. Candeniz Berrak (ANOKES S.K.)

U10 Kızlar Kılıç: 1. Duru Kayalar (Manisa ferdi), 2. Irmak Şenoğlu (Bursa ferdi), 3. İrem Melek Bayrak (ANOKES S.K.), 3. Duru Ayşe Özgönül (Vişnelik TESK)

U12 Kızlar Kılıç: 1. Ela Güneş (Parat Ripost S.K.), 2. Duru Kırsırtlı (Bursa ferdi), 3. Ebrar Nisa Kutlu (Pars Eskrim G.S.K.), 3. Akya Göllü (Pars Eskrim G.S.K.)

U12 Erkek Kılıç: 1. Arda Tanerler (Bursa ferdi), 2. Toprak Altınçekiç (ASP GSPK), 3. Nedim Semih Mescioğlu (Bursa ferdi), 3. Mustafa Can Gül (Bursa ferdi)

U14 Erkek Kılıç: 1. Tolga Aslan (Bursa ferdi), 2.Enes Talha Kalender (Ankara ferdi), 3.Burak Efe Emiroğlu (Eskişehir Demirspor Kulübü), 3. Gencer Işık (Bursa ferdi)

U14 Kızlar Kılıç: 1. Alara Cermen (Pars Eskrim G.S.K.), 2. Nil Güngör (Kastamonu Esk S.K.), 3. Serra Macit (Eskişehir Demirspor Kulübü), 3. Bahar Celep (TED S.K.)

V1 Erkek Epe: 1. Yasin Doğan (TED S.K.), 2. Ertuğrul Cengiz (Angora Pars Esk), 3. İrfan Eken (Konya ESK S.K.), 3. Şaban Harun (Konya ESK S.K.)

V2 Erkek Epe: 1. hmet Dizioğlu (TED S.K.), 2. Aydın Kahraman (BFM GSK), 3. Selçuk Safçı (İzmir ferdi), 3. Murat Şahabettinoğlu (Çankaya Esk. S.K.)

V1 Kadınlar Epe: 1. Sibel Galyoncu (BFM GSK), 2. Gülşen Kaymak (Konya ESK S.K.), 3. Emel Eken (Konya ESK S.K.), 3. Neslihan Andıç (Eskişehir Demirspor Kulübü)

V1 Erkek Flöre: 1. Burak Uzel (İstanbul ferdi), 2. Atakan Akçay (Adana ferdi), 3. Mehmet Şafak (Eskişehir ferdi)

V1 Erkek Kılıç: 1. Hakan Özden (Eskişehir Demirspor Kulübü), 2. Burak Uzel (İstanbul ferdi), 3. Barış Övünç (Bursa ferdi), 3. Önder Işıklan (Başkent E.S.K.)

V1 Kadınlar Kılıç: 1. Neslihan Andıç (Eskişehir Demirspor Kulübü), 2. Mesude Emiroğlu (Eskişehir Demirspor Kulübü)

V2 Erkek Kılıç: 1. Ethem Altan Ünsal (Manisa ferdi)

V3 Erkek Flöre: 1. Mehmet Şafak (Eskişehir ferdi)

V3 Erkek Kılıç: 1.Mehmet Şafak (Eskişehir ferdi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAMAN'DA YANGIN
KARAMAN'DA YANGIN
KÜÇÜK PEHLİVANLARDAN 2 ALTIN MADALYA
KÜÇÜK PEHLİVANLARDAN 2 ALTIN MADALYA

escort

escort istanbul

kartal escort

kartal escort

pendik escort

pendik escort