Advert
Advert

“EMEKÇİNİN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ”

“EMEKÇİNİN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ”
“EMEKÇİNİN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ”
Bu içerik 282 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında sendika ziyareti gerçekleştirip, CHP Gençlik Kolları’nın açtığı seçim standında vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, yerel seçim çalışmalar kapsamında Öz İş Gıda Sendikası’nı ziyaret etti. Ünver’e CHP Karaman Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri eşlik etti. Sendika yöneticileri ile Karaman’ın sorunları ve ülke gündemi üzerine sohbet eden Ünver, daha sonra; CHP Gençlik Kolları’nın açtığı seçim standını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

31 Mart yerel seçimlerinde, CHP’nin il, ilçe, belde belediye başkan adaylarına ve İl Genel Meclisi Adayları’na destek istemek için köy, kasaba ve ilçeleri gezen CHP Karaman Milletvekili Ünver, bu kez Öz İş Gıda Sendikasını ziyaret etti. Burada sendika yöneticileri ile bir görüşme yapan Ünver, CHP’nin sendikal alanı siyasal iktidarların müdahalelerinden arındıracağını ifade ederek sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sendikaya üyelik hakkı, toplu sözleşme hakkı ve grev hakkını bir bütün olarak kabul edeceğiz. 1 Nisan’dan itibaren, kazandığımız belediyelerden başlayarak, işçilerin sendikalarda örgütlenmesinin ve hak arama yollarının önünü açacağız. Toplu sözleşme ve grev hakkının kullanılmasının önündeki tüm engelleri racağız.”

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, sendika ziyaretinin ardından, İl Başkanı Kadir Ergin ve geçmiş gaziemir İl Başkanı Alaaddin Işık ile birlikte; CHP Gençlik Kolları’nın açtığı seçim standını ziyaret etti. Burada hemşehrileriyle bir araya Ünver, partisinin Belediye Başkan Adayları ile İl Genel Meclisi Adaylarına destek istedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF