Advert

Advert
Advert

Advert

Advert

“MİLLİ MÜCADELENİN DESTANIDIR”

“MİLLİ MÜCADELENİN DESTANIDIR”
“MİLLİ MÜCADELENİN DESTANIDIR” admin
Bu içerik 289 kez okundu.
Advert

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Sebebiyle yayımlamış olduğu mesajında ;

Türk Milletinin sarsılmaz birlik ve beraberliğinin en güçlü nişanesi; tarihten silinmek istenen bir milletin, bütün imkânsızlıklara rağmen vatanını korumak için  verdiği milli mücadelenin destanıdır. Türk’ün yenilmezliğini, Mehmetçiğin azim ve iradesini aynı zamanda centilmenliğini tüm dünyaya göstermiş olması açısından oldukça önemlidir. Bu gün bizlere, Çanakkale’de, kahramanca savaşan, vatanımızı kanıyla, canıyla müdafaa eden şehirlerimizi ebediyen şüktanla hatırlamak, şehitlerimizin aziz emaneti olan ülkemizi korumak, maddi ve manevi bütün değerlerimizi daha yükseğe taşımak için çalışmak ve üretmeye devam etmek yakışmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma günü ve Çanakkale zaferinin 104.yıl dönümü nedeniyle, kutsal vatan topraklarını canları pahasına savunarak bu büyük zaferi milletimize armağan eden, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
AK PARTİ’DEN  REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET
AK PARTİ’DEN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET