Advert

Advert
Advert

Advert

Advert

KARAMAN VE NEFİSE SULTAN KIZ YURTLARI ZİYARET EDİLDİ

KARAMAN VE NEFİSE SULTAN KIZ YURTLARI ZİYARET EDİLDİ
KARAMAN VE NEFİSE SULTAN KIZ YURTLARI ZİYARET EDİLDİ admin
Bu içerik 119 kez okundu.
Advert

Vali Fahri Meral, eşi hanımefendi Zehra Meral ile birlikte Karaman Kız Yurdu ve Nefise Sultan Kız Yurtlarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

12 Mart 2019 Salı günü gerçekleştirilen ziyaretlere Karaman Kız yurdu ile başlayan Vali Meral, İstiklal Marşımızın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü nedeniyle Karaman Kız Yurdu Konferans Salonunda düzenlenen İstiklâl Marşı’nı güzel okuma yarışması programına katıldı.

 Üniversite öğrencilerinin farklı tarzda seslendirdiği İstiklâl Marşı’nı güzel okuma yarışması öğrenciler tarafından da ilgiyle takip edilirken yarışma sonrasında jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda dereceye girenlere Vali Fahri Meral, eşi Zehra Meral ve protokol üyeleri tarafından hediyeleri verildi. Program, öğrencilerle fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.

 Vali Meral eşi Meral ile birlikte daha sonra Nefise Sultan Kız Yurdunda kalan öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği ziyarette Vali Meral, sorun ve taleplerini dinlediği öğrencilerle geleceklerine dair bir süre sohbet etti.

 Vali Fahri Meral’in yurt ziyaretlerine eşi  Zehra Meral ile birlikte Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek eşlik etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
AK PARTİ’DEN  REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET
AK PARTİ’DEN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET