Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“ERMENEK AK BELEDİYECİLİKLE ZİRVEYE !”

“ERMENEK AK BELEDİYECİLİKLE ZİRVEYE !”
“ERMENEK AK BELEDİYECİLİKLE ZİRVEYE !” admin
Bu içerik 420 kez okundu.
Advert

AK Parti’den belediye başkan aday adaylarından olan akademisyen Ayşe Petek Kadıoğlu, Ermenek’in AK Belediyecilikle devam edeceğini ve bu şekilde ilçe hızla büyümeye devam edeceğini söyledi.

31 Mart mahalli seçimleri için AK Parti’den aday adayı olan ve Genel merkez tarafından Uğur Sözkesen ile devam kararı verilmesi ile birlikte Ermenek’te çalışmalarına devam eden akademisyen Ayşe Petek Kadıoğlu,AK Belediyecilikle Ermenek’in adeta kabuk değiştirdiğini ve yıldızı parlayan bir ilçe haline geldiğini belirterek:

“Ermenek olarak bakanımız Lütfi Elvan’a müteşekkiriz.Ermenek sevdalısı olan Elvan, gece-gündüz ilçeyi düşünen bir kişi. Yaptıkları ise ortada. Ulaşımı,yolları,doğalgazı ile cazibe merkezidir. Yatırımlar hala devam etmektedir ve bundan sonra daha çok farklı yatırımlar alacaktır. Ak belediyeciliğinin farkı burada ortaya çıkıyor. Uğur Sözkesen başkanımız ,il genel meclisi ve belediye meclisindeki güçlü, kendisini hizmete adamış tecrübeli isimler ile projelerini hayata geçirecek ve Ermenek yaşanabilir kentler arasında ismini zirveye yazdıracaktır. Ermenek bunu hak ediyor ve Ak belediyecilik anlayışında Uğur Sözkesen’de bunları hayata geçiriyor. Biz Ermenek için beklentisiz çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"