Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

MERSİN’DE ERMENEK RÜZGARI!

Mersin’de yapılan kadınlar günü etkinliğine Ermenek damgasını vurdu.

MERSİN’DE ERMENEK RÜZGARI!
MERSİN’DE ERMENEK RÜZGARI! admin
Bu içerik 614 kez okundu.
Advert

Çok sayıda katılımla  gerçekleştirilin Dünya Kadınlar günü etkinliğine katılan Ak Parti Ermenek Belediye Başkan Aday adayı, Ermenek ve çevresi kültür ve sosyal dayanışma üyesi, akademisyen Ayşe Petek Kadıoğlu geceye adeta damgasını vurdu.

Akademisyen Ayşe Petek Kadıoğlu,  Bir yılın günleri içerisinde en anlamlı günlerden olan bugünün değeri tarihinde büyük bir mücadele yatmasından kaynaklandığını belirterek:

“ Tarih boyunca ikinci plana atılan kadınlar, hayatın her alanında mücadele ederek hakettikleri saygıyı kazandılar. Tabi burada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Ak Parti kadınlara gerekli ilgiyi gösterdi ve kadınlarımız hak ettikleri yere gelmeye başladı. Biz bu kutlamaları yaparken kadınların özel ve değerli olduğunu bir kez daha anlatmaya çalıştık.Kadınlarımız yılın her günü değerlidir,bir gün değil.Kadın annedir,kardeştir, herşeydir.Kadınlara söz sahibi olma yetkisi verildiği anda neler başardıkları ortadadır.Sosyal,siyasal,ekonomik yaşamda söz sahibi olan kadınlar başarıyı ispat etmiştir.“

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"