Advert

Advert
Advert

Advert

Advert

ÇAVAŞ’DAN YERLİKAYA VE ER’E TEŞEKKÜR

ÇAVAŞ’DAN YERLİKAYA VE ER’E TEŞEKKÜR
ÇAVAŞ’DAN YERLİKAYA VE ER’E TEŞEKKÜR admin
Bu içerik 557 kez okundu.
Advert

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ve Kredi Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali Er Gençlik Spor il Müdürlüğü’nün daveti ile Karaman’da yapılacak olan spor müsabakalarına katılmak,  çeşitli incelemelerde ve birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize geldi.

Bakan yardımcısı Hamza Yerlikaya ve KYK Genel müdürümüz Recep Ali Er’i karşılamak üzere Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş ve Yönetim Kurulu üyesi Şahin Coşkun da yer aldı.

Çavaş; Bakan Yardımcımız ve KYK Genel Müdürümüzün öğrenci ve sporcu kardeşlerimizin talep ve isteklerini dinlediklerini dile getirerek, göreve geldiklerinden itibaren titiz çalışmalarını gururla takip etmekteyiz. İlimizde yapılan organizasyonlarda göstermiş oldukları ilgi, alaka ve vermiş oldukları katkılarından ötürü de kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Ticaret Borsası olarak Sn. Hamza Yerlikaya ve Sn. Recep Ali Er’i tekrar ilimizde görmek ve misafir etmekten kurumumuz ve şahsım adına onur duyacağız diyerek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
AK PARTİ’DEN  REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET
AK PARTİ’DEN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET