Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

DR. RECEP ŞEKER, KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

DR. RECEP ŞEKER, KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
DR. RECEP ŞEKER, KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR admin
Bu içerik 245 kez okundu.
Advert

Ak parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, İl Genel Meclis Başkanı Âdem Kapar ve AK Parti Karaman teşkilatı ile birlikte Elmadağı, Bademli, Cerit, Değirmenbaşı, Kozlubucak, Ağaçyurdu, Seyithasan köylerini ziyaret etti.  

Milletvekili Dr. Recep Şeker ve beraberindeki heyet muhtarlar ve köylü vatandaşlar ile görüşerek vatandaşların talep ve sıkıntılarını dinledi.

Ziyaretleri sonrasında bir açıklama yapan Dr. Recep Şeker; “Köy ziyaretlerimiz devam ediyor, Elmadağı, Bademli, Cerit, Değirmenbaşı, Kozlubucak, Ağaçyurdu, Seyithasan köylerimizi ziyaret ettik, köylü vatandaşlarımız ile görüştük, sıkıntı ve talepleri dinledik, muhtarlarımızdan köylerimizin sıkıntı ve ihtiyaçları ile ilgili bilgi aldık.

Ayrıca heyelan afeti geçiren Seyithasan köyümüzde de incelemede bulunduk. Köyün yer seçimi işlemleri tamamlanarak hak sahiplerinin parselleri 27.02.2019 tarihinde noter huzurunda kura çekimi ile belirlendi, şu aşamada proje talepleri alınmakta olup, köylülerimizin mağduriyetinin giderilmesi için çalışmalar hızla devam etmektedir. Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"