Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

ŞEKER, KÖY ZİYARETLERİNDE BULUNDU

ŞEKER, KÖY ZİYARETLERİNDE BULUNDU
ŞEKER, KÖY ZİYARETLERİNDE BULUNDU admin
Bu içerik 188 kez okundu.
Advert

Ak Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, İl Genel Meclis Başkanı Âdem Kapar ve AK Parti Karaman il teşkilatı ile birlikte Göztepe, Hamidiye, Beydili, Ekinözü, Salur, Kızık ve Alaçatı köylerini ziyaret etti.

Milletvekili Dr. Recep Şeker ve beraberindeki heyet ziyarette köy muhtarları ve vatandaşlar ile görüştü, köylüler ile sohbet etti ve sıkıntılarını dinledi, çözüm ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Milletvekili Dr. Recep Şeker, KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından finanse edilen “Arıcılar! Destek KOP’dan Üretmesi Sizden Projesi” kapsamında Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce gerçekleştirilen Arıcılık malzemesi dağıtım törenine de katıldı.

Karaman Organize Sanayi Bölgesinde esnaf ziyaretlerinde de bulunan Şeker ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada; “Karaman ilimizde ziyaret ve temaslarda bulunduk, köylerimizi ziyaret ettik, köylülerimiz ile buluştuk, görüştük, vatandaşlarımızın ve köylerimizin sıkıntı ve problemlerini dinledik, çözüm yolları ile ilgili istişarelerde bulunduk, ziyaretlerimiz devam edecek.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"