Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

BORSA’DA TOBB KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER BELLİ OLDU

BORSA’DA TOBB KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER BELLİ OLDU
BORSA’DA TOBB KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER BELLİ OLDU admin
Bu içerik 301 kez okundu.
Advert

TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ ne seçilen Karaman Ticaret Borsası İl Kadın ve Genç Girişimcilerin isimleri belli oldu.  Kurul seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında Karaman Ticaret Borsası toplantı salonun da yapıldı.

Yapılan seçimlerin  sonuçlarına göre TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asil üyeliğine Nezahat Ekici; İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asil üyeliklerine Alper Karakışla, Mehmet Kirtiş, Adem Çetin, Gökhan Kaplan seçilirken, yedek kurul üyeliklerine ise Arif Seyhan ve Ümit Çimen seçildi.

BAŞKAN ÇAVAŞ’DAN KUTLAMA

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş “Girişimcilik ruhunu mümkün olduğu kadar yaygınlaştırmamız, kadın ve genç girişimcilerimizin ticari hayatta daha fazla yer almasını sağlamamız gerekiyor. Ülkemizdeki kadın ve genç girişimcilerin artması, girişimcilik kültürün geliştirilmesi ve işsizliğin azaltılması açısından büyük önem taşımaktadır. Her iki kurulunda bu alanda önemli çalışmalar yapacağına inanıyoruz bu vesile ile icra komitesine seçilen üyelerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"