Advert

Advert
Advert

Advert

Advert

“KARAMAN’IN ULAŞIM VE TRAFİK PLANLAMASI HAZIRLANACAK”

“KARAMAN’IN ULAŞIM VE TRAFİK PLANLAMASI HAZIRLANACAK”
“KARAMAN’IN ULAŞIM VE TRAFİK PLANLAMASI HAZIRLANACAK” admin
Bu içerik 413 kez okundu.
Advert

AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Karaman Şoförler ve Otomobilciler Odası’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Teşkilat mensuplarının da hazır bulunduğu ziyaret sırasında; Seçim çalışmalarını büyük bir heyecan içerisinde yürüttüklerini ifade eden Şahin, Karaman’ın ulaşım ve trafik ile ilgili önem arz eden konularda açıklamalarda bulundu.

Bütün mesleklerin ve görevlerin elbette ki kendince kutsal bir yanının olduğunu ama şoförlük mesleğinin çok ayrı bir yerinin bulunduğunu söyleyen Şahin, ömürleri direksiyon başında geçen Şoförler için “Şoförlük mesleğini icra eden kardeşlerimiz gece gündüz çalışarak şehrimize hizmet ediyorlar. Başta şoförlerimiz olmak üzere hizmet sektörünün temel taşı durumundaki ulaşım sektörüne emek veren herkese hayırlı kazançlar dilerim dedi. Yaşanabilir ve sürdürülebilir  bir şehir ancak ulaşım alt yapısının geliştirilmesi ile mümkün olacağını ifade eden Şahin, Park sorununun ortadan kaldırılması ve birçok noktaya kolay erişim sağlanabilmesi adına kentin ulaşım ve trafik planlamasının yeniden yapılarak ulaşımda konfor ve rahatlamanın sağlanacağının altını çizdi. Son olarak şehrimizin gelişmesi ve genişlemesi ile birlikte belediye taşıma hizmetleri ile aynı hizmeti veren özel sektör ulaşım hizmetlerinde çalışan herkesin bir nevi kamu görevi yaptığını belirtti.

Ziyaretleri dolayısı ile Şahin’e şükranlarını ifade eden Karaman Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemalettin Canuylasi, Karaman’ın geleceğinden ümitvar olduklarını, kentin ulaşım ve trafik alt yapısı ve sektörümüzle ile ilgili ortaya konan güzel söylemlerin kendilerini de fazlasıyla memnun ettiğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
AK PARTİ’DEN  REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET
AK PARTİ’DEN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET