Advert

Advert
Advert

Advert

Advert

VALİ COŞ VE ŞEHİT BABASI ASIM SAFİTÜRK’TEN ZİYARET

VALİ COŞ VE ŞEHİT BABASI ASIM SAFİTÜRK’TEN ZİYARET
VALİ COŞ VE ŞEHİT BABASI ASIM SAFİTÜRK’TEN ZİYARET admin
Bu içerik 208 kez okundu.
Advert

Karaman Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Fen Lisesi tarafından düzenlenen ve Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan “15 Temmuz’da neler yaşandı” konulu konferansa katılmak üzere ilimize gelen Sakarya eski Valisi Hüseyin Avni Coş, Şehit Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk, Sakarya eski Emniyet Müdürü Osman Babadağ ve beraberindeki heyet ile birlikte konferans öncesinde Vali Fahri Meral’i makamında ziyaret etti.

20 Şubat 2019 Çarşamba günü Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Sakarya eski Valisi Hüseyin Avni Coş, konuşmacı olarak katılacağı ve 15 Temmuz sürecinde yaşananların konu edileceği konferans hakkında Vali Meral’e bilgiler verdi. Karaman’ı daha önce ziyaret ettiğini belirten Coş, 15 Temmuz sürecinde yaşananların ve ülkemiz üzerinde bıraktığı etkilerin ele alınacağı konferans vesilesi ile Karaman’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Şehit Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk’te gerçekleşen kabulden dolayı Vali Meral’e teşekkür etti.

Sakarya eski Valisi Hüseyin Avni Coş ve şehit babası Asım Safitürk ile beraberindeki heyete ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Vali Fahri Meral, Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’e Allah’tan rahmet diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
AK PARTİ’DEN  REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET
AK PARTİ’DEN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET