Advert
Advert

“AKÇAŞEHİR’DE ÇIĞIR AÇACAĞIZ”

“AKÇAŞEHİR’DE ÇIĞIR AÇACAĞIZ”
“AKÇAŞEHİR’DE ÇIĞIR AÇACAĞIZ”
Bu içerik 2978 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Akçaşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Yeşildaş, Akçaşehir için büyük projelerinin olduğunu ve Akçaşehir’in makus talihine son vereceklerini söyledi.

Gazete Anadoluyu ziyaret eden CHP Akçaşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Yeşildaş, vatandaşlardan yoğun talep üzerine aday olduğunu belirterek başladığı konuşmasında:

“Bizim projelerimiz var ve hazır. Bunları halkımızın teeccühü ile başkan olduğumuz ilk günden itaberen hayata geçirmeye başlayacağız. Akçaşehir’de öncelikli konlarımızdan birisi gençliktir.Bizim bu ülkeyi yarınlarda teslim edeceğimiz gençlerimizin , çok iyi şekilde yetişmesi gerekir ki,bizde emaneti onlara gönül rahatlığı içerisinde devir edelim.”

Akçaşehir –Ayrancı-Ambar-Kavuk köyleri ile Karapınar ve Ereğli ilçelerini kapsayan sahada termik santral istemediklerini söyleyen Yeşildaş:

“Bu çok geniş alanda ,Konya ovasının göbeğinde, tarım arazilerinin ortasındahenüz olgunlaşmamış linyit rezervini çıkarıp, buna birde termik santral yapmayı düşünenlerin karşısındayız.Toprağa vefasızlık,havaya-suya vefasızlık,insana vefasızlık olarak gördüğümüz bu düşünce bölgede tarımı,yaşamı bitirecektir. Biz bunu engellemek için gereken herşeyi yapacağız.”

 

Projeleri  ile Akçaşehir’de çığır açacaklarını kısa da herkesin göreceğini söyleyen Abdullah Yeşildaş, ayrıştırmadan,parti farkı gözetmeden Akçaşehir’e hizmet edeceklerini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF