Advert

Advert
Advert

Advert

EMITT FUARINDA

EMITT FUARINDA
EMITT FUARINDA admin
Bu içerik 466 kez okundu.
Advert

31 Ocak -3 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşen Emitt (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı )fuarına otel genel müdürü İbrahim Kaynak ve satış pazarlama müdürü Süleyman Ülker  Grand Karaman oteli ve ilimizi temsilen  katılım gerçekleştirdi.

Grand Otel Karaman genel müdürü İbrahim Kaynak yaptığı açıklamada Emitt fuarında tesisimizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil ederek katkıda bulunmaya çalıştık, biz görevimizi yaparak şehrimize 5 yıldızlı ve en donanımlı ilk tesisini hazırlıyoruz. Kültür turizmi yanında önemli bir atılım olarak özel olarak hazırlamış olduğumuz toplantı ve fuar merkezlerimizin tanıtımını en iyi şekilde yaptık. Yapmış olduğumuz görüşmelerde bakir bir bölge ve şehir olan Karaman’a fuar turizmine  gösterilen ilgi ve alaka bizi daha çok umutlandırdı.

İlerleyen günlerde gerçekleştirmeyi planladığımız ziyaretlerde ilimiz bürokratlarının vereceği destekle daha hızlı ilerleyebileceğimize inanıyoruz ve ilimizi bölgenin en iyi kongre şehri  yapacağımız inancını taşıyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’
“BÖLGE 100 YILLIK RÜYASINA KAVUŞACAK”
“BÖLGE 100 YILLIK RÜYASINA KAVUŞACAK”