Advert

Advert
Advert

Advert

“DÜNYA’DA SÖZ SAHİBİ OLACAĞIZ”

“DÜNYA’DA SÖZ SAHİBİ OLACAĞIZ”
“DÜNYA’DA SÖZ SAHİBİ OLACAĞIZ” admin
Bu içerik 489 kez okundu.
Advert

Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ile 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın Mersin Büyükşehir Belediyesi ve 13 ilçesindeki adaylarının tanıtımı için eski Tevfik Sırrı Gür Stadyumu'nun yanındaki alanda düzenlenen programa katıldı.

Burada konuşan Elvan, Türkiye'nin çok önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, alanda birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik ruhu gördüğünü söyledi.

Milletin kararı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de önderliğinde Cumhur İttifakı'nın kurulduğunu anımsatan Elvan, ittifak adaylarına destek istedi.

Elvan, vatandaşın desteği sürdükçe ülkenin gelişeceğini ifade ederek şöyle konuştu:

"Türkiye çok daha güçlü olacak. Türkiye, dünyada söz sahibi olan, en önde gelen ülkelerden biri olacak. Siz bize destek verdiğiniz, güç kaynağımız olduğunuz müddetçe bu mücadeleyi sürdüreceğiz. Allah'ın izniyle o hedeflerimize ulaşacağız. Bu hedeflere ulaşırken asla değerlerimizden, inançlarımızdan taviz vermeyeceğiz. Bu ülkenin bekası, istiklali ve istikbali için mücadele edeceğiz."

Konuşmaların ardından Cumhur İttifakı adayları tek tek kürsüye çağrılarak tanıtıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’
“BÖLGE 100 YILLIK RÜYASINA KAVUŞACAK”
“BÖLGE 100 YILLIK RÜYASINA KAVUŞACAK”