Advert

Advert
Advert

Advert

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAVAŞ KALAYCI’DAN BORSA ZİYARETİ

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAVAŞ KALAYCI’DAN BORSA ZİYARETİ
MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAVAŞ KALAYCI’DAN BORSA ZİYARETİ admin
Bu içerik 307 kez okundu.
Advert

31 Mart Yerel seçimler öncesi Karaman Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı, İl Başkanı Oktay Yılmaz ve beraberindeki MHP heyeti Karaman Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş ve Meclis üyelerinin yer aldığı Ticaret Borsası binasında gerçekleşen ziyarette;

Kalaycı “Karaman’da yaşayan ve bu şehrin sorunlarını bilen biri olarak aday olmaya karar verdiğini belirterek seçim çalışmalarına başladığını söyledi. Çevre, sağlık, alt yapı, atık değerlendirme enerji projeleri, kültürel çalışmalar ve sosyal sorumluluk projeleri, organize sanayi bölgesi’ nin geliştirilmesi ve genişletilmesi gibi çözüm odaklı belediyecilik anlayışını getireceklerini dile getiren Kalaycı Ticaret Borsası’nın planlanan ve hayata geçirilen projeleri hakkındaki pozitif düşüncelerini Ticaret Borsası başkanı Ekrem Çavaş’ a ileterek çalışmalarında başarılar diledi”.

Yapılan ziyaretten dolayı teşekkür eden ve çalışmaları hakkında bilgi veren Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş; Ticaret Borsası olarak burada tek kaide var Karaman sevdalısıyız Karaman’a hizmet ediyoruz, bizler sadece kurumsal olarak değil bireyler olarak ta elinden gelen şeyin fazlasını yapmalı ve ortaya koymalı, üreten ve üretken olmalıyız. Yapılacak yerel seçimler öncesinde tüm parti adaylarına başarılar diliyoruz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’
“BÖLGE 100 YILLIK RÜYASINA KAVUŞACAK”
“BÖLGE 100 YILLIK RÜYASINA KAVUŞACAK”