Advert

Advert
Advert

Advert

“DAR BÖLGE BİSİKLET YARIŞLARI YAPILACAK”

“DAR BÖLGE BİSİKLET YARIŞLARI YAPILACAK”
“DAR BÖLGE BİSİKLET YARIŞLARI YAPILACAK” admin
Bu içerik 232 kez okundu.
Advert

Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı ve yönetim kurulu üyeleri, Bisiklet branşını geliştirmek ve ileri götürmek adına, Türkiye Bisiklet branşında İlk kez “Dar Bölge Bisiklet Yarışları” isminde bir dizi etkinliklere imza atacak.

Bisiklet Federasyonu 2019 yılı faaliyet programına alınan “Dar Bölge Bisiklet Yarışları” şampiyonaları hakkında bilgi veren Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı ve yönetim Kurulu üyesi Tevfik Erdoğdu şunları söylediler. Federasyon olarak Ülke genelinde bulunan sporcularımızın Federasyon faaliyet programında bulunan Türkiye Bisiklet Şampiyonaları dışındaki gün ve haftalarda Dar Bölge Bisiklet Yarışlarında mücadele edecekler.

Dar Bölge Bisiklet yarışları için Ülke genelinde 8 bölge oluşturuldu. Doğu Anadolu, Trakya, Güney Doğu Anadolu, Trakya, Karadeniz, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgesi 2 grup olmak üzere 8 ayrı bölge oluşturuldu.

Konyalı bisikletçiler, İç Anadolu Bölgesinde Konya-Ankara-Karaman ve Çankırı İlleriyle mücadele edecek. Bu yarışlar günlük olarak gerçekleştirilecek. Dar Bölge Bisiklet Yarışları 2019 yılında Nisan-Mayıs ayı içerisinde, bisiklet federasyonunun faaliyet programında yer alan şampiyonalarının olmadığı gün ve haftalarda gerçekleştirilecektir. Bu yarışlar sporcularımızın yarış tecrübelerini artıracaktır.

“Dar Bölge Bisiklet Yarışları” Türkiye Bisiklet tarihinde bir ilk olacaktır. Federasyon olarak Bisiklet sporunu kalkındırmaya ve geliştirmeye devam edeceğiz. 2019 yılında birçok başarıya imza atmayı hedefliyoruz” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’
“BÖLGE 100 YILLIK RÜYASINA KAVUŞACAK”
“BÖLGE 100 YILLIK RÜYASINA KAVUŞACAK”