Advert

Advert
Advert

Advert

İL ÖZEL İDARESİ ÇOBANLARIN SESİNİ DE DUYDU

İL ÖZEL İDARESİ ÇOBANLARIN SESİNİ DE DUYDU
İL ÖZEL İDARESİ ÇOBANLARIN SESİNİ DE DUYDU admin
Bu içerik 199 kez okundu.
Advert

İlimiz genelinde özellikle köylerimizde uzun süredir etkili olan kar yağışı sonrası geçimini hayvancılık ile sağlayan köylülerimiz hayvanlarını otlatırken ağıl yolları kapalı olduğu için zorluk çekiyorlardı.

İl Özel İdaresi ekipleri konuya müdahele ederek haftasonu 21 çobanın ağıl yollarını açtı. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtar Bülent Kepir, Sayın Valimiz Fahri Meral’e, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar’a ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener Terlemez’e teşekkür Etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar: “ Nerede canlı var ise İl Özel İdaresi ekiplerimiz orada! Özellikle son günlerde karla mücadele konusunda gece gündüz demeden ekiplerimizin gösterdiği gayret ve çaba takdire şayan. Yöneticilerimiz ve çalışanlarımız hep birlikte çabalıyoruz. İlçelerimizde de durum aynı. Ayrancı İlçe köylerimizde KAR’la mücadele eden ekiplerimizi ziyaret ederek çay ikramında bulunan ekiplerimizin çalışmalarına eşlik eden Ayrancı Kaymakamımız Mehmet Göze’ ye ve Özel İdare ayrancı İlçe Müdürümüz Umut Kocabaş’a da buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Çobanlarımızın ağıl yollarını açma çalışmalarımız halen devam ediyor. Bizler vatandaşımızın her türlü ihtiyacı için her zaman buradayız.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“BİZİM DAVAMIZ  HİZMET DAVASIDIR”
“BİZİM DAVAMIZ HİZMET DAVASIDIR”
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE
AK PARTİ ERMENEK’TE GÜÇLÜ LİSTE