Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“SAĞLIKTA ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ”

“SAĞLIKTA ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ”
“SAĞLIKTA ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ” admin
Bu içerik 310 kez okundu.
Advert

10 Ocak gazeteciler bayramı nedeniyle ekibi ile  birlikte Gazete Anadolu’yu ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Arslan, Karaman’da sağlık alanında çıtayı yükseltmek için büyük bir içerisinde olduklarını söyledi.

Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr.Musa Şahin, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Açıkgöz, 112 Acil Servis Başhekimi Dr.Fatih Rüştü Delen , Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Dr. Fatih Kutsal ile 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle, Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyet Başkanı Hüseyin Oğuz’u ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Arslan:

“İyi bir ekiple hizmet ediyoruz ve biz her gün sağlık alanındaki çalışmalarımızı daha ileriye götürürüzün hesabındayız ve bu yönde en iyi hizmeti ortaya çıkartmaya gayret ediyoruz. Büyük işler yapmaya kararlı olan yol arkadaşlarımız ile sağlıkta en iyiler arasında Karaman’ın ismini yazdırmak istiyoruz .Yenilikleri kısa zamanda hayata geçireceğiz.”

İl Sağlık Müdürü Hasan Arslan ile sağlımızı emanet ettiğimiz yol arkadaşları 10 Ocak gazeteciler günü nedeniyle basın çalışanlarının günlerini kutladılar.

SEVKLER AZALDI

Devlet Hastanesinde yapılan olumlu yatırımlar ile Karaman’dan diğer illere sevk edilen hasta sayısında büyük düşüş yaşandı.

Anjiyo yapılan Karaman Devlet Hastenesinde, servisin hizmete girmesi ile sevkler bitti ve Karaman merkez ile ilçelerdeki vatandaşlar Karaman’da  bu hastalıklarına çare buldular.

Kısa zamanda başarısını tüm ülkeye duyuran Karaman Devlet Hastanesi kroner Anjiyo servisi için, Konya başta olmak üzere çok sayıda hastanın ilimizi tercih etmiş olması ise başarının en büyük göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Şu anda Karaman Devlet hastanesinde her türlü kalp hastalıkları anlamında müdahale yapılmakta olup, alt yapısının çok güçlü kurulması ile ayrı bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"ESNAFTAN, ÇİFTÇİDEN, ÜRETENDEN YANAYIZ"
KTSO'DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ'NE YOĞUN İLGİ
KTSO'DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ'NE YOĞUN İLGİ