Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“2019’DA ETKİN HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

“2019’DA ETKİN HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”
“2019’DA ETKİN HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK” admin
Bu içerik 283 kez okundu.
Advert

Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, 2018 yılını geride bırakarak yeni umut ve beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz.

2019 yılında da hedeflerimizi yüksek belirleyerek, sadece ilimizin değil ülkemizin de gelişmesinde söz sahibi olmayı amaçlıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi, mesleklerinde başarılı, vizyonu yüksek kadrolarımızın çalışma azmini en büyük sermayemiz olarak görüyoruz.

Karaman Ticaret Borsası olarak geride bıraktığımız 2018 yılında, İlimiz için müjdelediğimiz önemli projelerin çalışmaları başlamış bulunmaktadır. 2019 yılı ise daha büyük ve etkin projeleri sunacağımız yıl olacaktır. Biz yaşanabilir bir dünyanın emekle, çalışmakla, azim ve kararlılıkla mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden akılla, tutkuyla ve aşkla çalışıyoruz.

2019 yılının iz bırakan kendi güzellikleriyle, sevinçleriyle hatırlatan bir sene olmasını, ülkemizde girişimcilik ve yatırım potansiyelinin yükseldiği, birlikte iş yapma bilinci ve kültürünün yeniden yeşerdiği, ihtiyaç duyulan yatırımların startının verildiği, yaşamımıza daha fazla umut, sevinç, mutluluk, bereket, ülkemize ve coğrafyamıza huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum, Güzel yıllar, mutlu yarınlar hep milletimizin olsun. Ülkemin her ferdinin yeni yılını tebrik eder, sağlık, huzur ve mutluluk dilerim." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”