Advert

ELEKTRİK’DE İNDİRİMLİ ÖDEME

ELEKTRİK’DE İNDİRİMLİ ÖDEME
ELEKTRİK’DE İNDİRİMLİ ÖDEME
Bu içerik 2025 kez okundu.
Advert

 

DenizBank ve Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş. (MEPAŞ), elektrik faturasını fastPay uygulamasından ödeyen tüketicilere fatura tutarının yüzde 10’u üzerinden, 10 TL’ye daha az ödeme avantajı sağlayan bir işbirliğine imza attı.

İşbirliği kapsamında DenizBank müşterisi olsun olmasın tüm fastPay kullanıcıları diledikleri kredi kartını fastPay’e tanımlayarak faturalarında daha az ödeme avantajından yararlanabiliyor; fastPay’i olmayan kullanıcılar ise saniyeler içinde uygulamayı indirerek fastPay’in tüm avantajlarına ulaşabiliyor.

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak üzere hizmetlerini teknolojinin son aklarıyla sunmaya odaklanan DenizBank, Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş. (MEPAŞ) ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, 2019 yılı boyunca fastPay ile yapılan ödemelerde, fatura gaziemir başına 10 TL’ye daha az ödeme imkanı sunuyor.

Buna göre kullanıcılar, DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın, mevcut fatura tutarını fastPay aracılığıyla ödemeleri durumunda hem 10 TL’ye iade hem de sıfır komisyon avantajından yararlanabiliyor; söz konusu indirim tutarı kullanıcının fastPay bakiyesine yükleniyor. Kullanıcılar diledikleri kredi kartını fastPay’e bağlayarak ya da fastPay bakiyelerine para yükleyerek faturalarını 7/24 kolaylıkla ödeyebiliyorlar. Hâlihazırda fastPay’i olmayan kullanıcılar ise uygulamayı indirerek tüm avantajlarından faydalanabiliyor.

“fastPay herkes için her yerde ödeme kolaylığı ve avantajlar sağlıyor”

fastPay’in, sunduğu özellikler, işbirlikleri ve kampanyalarla kullanıcılarına önemli faydalar sağladığına dikkat çeken DenizBank Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri Grup Müdürü Lütfi Akbulut şöyle ; “DenizBank olarak hizmetlerimizi müşterilerimize her teknolojinin son akları ile götürmeye, sektörümüzde çığır açan uygulamaları hayata geçirmeye odaklanıyoruz. Bu doğrultuda fastPay üzerinden kredi kartı ile yapılan tüm fatura ödemelerine 0 (sıfır) komisyon avantajımızı, şimdi de sektörde bir ilk daha az ödeme kampanyalarımızla devam ettiriyoruz. Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş. (MEPAŞ) ile yaptığımız anlaşma sayesinde vatandaşlarımız fatura ödemelerini fastPay ile diledikleri , diledikleri yerde rahatça yapmanın yanı sıra, %10 daha az ödeme avantajından yararlanabilecekler. 2019 yılı boyunca sürecek kampanyamız kapsamında, bir fatura gaziemir nde 10 TL’ye iade faydası sağlayarak kullanıcılarımızın aile ekonomilerine katkıda bulunmuş olacağız. fastPay ile fatura ödemelerinde başlattığımız kullanıcı faydasına odaklı çalışmalarımız artarak devam edecek.”

“fastPay ile Aksaray, Nevşehir, Kırşehir, Niğde, Karaman, Konya illerinde bir ilki gerçekleştirdik”

Söz konusu işbirliğine ilişkin değerlendirmelerde bulunan  MEPAŞ  Genel Müdürü İlker Arslanargun şunları söyledi; “teknolojik alt yapı yatırımları ile müşterilerine sürekli ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen şirketimiz, Denizbank ile yapmış ğu bu işbirliği ile müşterilerine hem yeni bir ödeme kanalı sunmuş hem de elektrik faturalarını indirimli olarak ödeme imkanı tanımıştır. 2018 yılı içerisinde çağrı merkezimiz üzerinden “Telefonda Abonelik” uygulamasını da başlatan şirketimiz, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine , mekan ve para tasarrufu sağlayacak imkanları sunmaya devam edecektir. “

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 2 GÖZALTI
FİKRET ÜNLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI
FİKRET ÜNLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI