Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“DAHA İYİ HİZMETİ AMAÇLIYORUZ”

“DAHA İYİ HİZMETİ AMAÇLIYORUZ”
“DAHA İYİ HİZMETİ AMAÇLIYORUZ” admin
Bu içerik 272 kez okundu.
Advert

Vali Sayın Fahri Meral, yapımı tamamlanarak yeni yerinde hizmet vermeye başlayan İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Vali Fahri Meral, İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ve şube müdürlerinin refakatinde gerçekleşen ziyarette Vali Sayın Fahri Meral bina ve bölümleriyle ile ilgili bilgiler aldı. Devletimizin imkânlarıyla daha iyi şartlarda hizmet sunmayı amaçladıklarını ifade eden Vali Meral,  “İlimiz eğitim öğretim faaliyetlerini daha iyi şartlarda yürütmek için şehrimiz yeni bir binaya kavuştu. Toplantı salonları, yemekhanesi, arşivleme sistemi ve birim odalarıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü daha iyi imkânlarla çalışmalarını yürütüyor. Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binası şehir merkezine yakınlığı ile de halkımıza ulaşım noktasında kolaylık sağlayacak. Karaman, kurumlarımızın destekleriyle güzel bir hizmet binasına sahip oldu. Günden güne artan devletimizin imkânlarıyla okullarımız kadar kurum binalarımızda da imar ve inşa çalışmaları devam ediyor. Hizmet binamızın eğitim öğretim çalışmaları için şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

İdari birimleri, konferans salonunu, yemekhaneyi inceleyen Karaman Valisi Sayın Fahri Meral, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ve il milli eğitim müdürlüğü yöneticileriyle bir toplantı gerçekleştirdi.

Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraflarla son buldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”