Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

İL GENEL MECLİSİ DEVA OLUYOR

İL GENEL MECLİSİ DEVA OLUYOR
İL GENEL MECLİSİ DEVA OLUYOR admin
Bu içerik 258 kez okundu.
Advert

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü ekipleri 2018 yılı programı kapsamında tamamlanan çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

Değirmenbaşı-Cerit-Bademli-Elmadağ-Taşdibi-Adaysız-Maşat-Bağlıbük-Hasançalış Köprüne kadar olan güzergah hattındaki köy ve bağlılarımızın yıllardır özlemi olan yol genişletme, stabilize ve bakım-onarım çalışmaları tamamlandı.

Tamamlanan çalışmaları İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Hüseyin Alparslan ile birlikte yerinde inceleyen İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar: “ Yıllardır özellikle yaz aylarında mevcut hat üzerindeki kör nokta diye tabir edilen yerler ve virajlar çok sık trafik kazalarına neden oluyordu.

Kış aylarında ise mevcut yoldaki buzlanma ve kar yağışı nedeniyle araçlar ve öğrenci servisleri yolda kalıyor, bu yolda kalmalar nedeni ile hem vatandaş hem öğrencilerimiz araçlarda mahsur kalarak donma tehlikesi ile karşı karşıya kalabiliyorlardı. Yine kışın bu buzlanma ve kar yağışı sık sık kazalara da sebebiyet veriyordu.

Yıl bitmeden İl Özel İdaresi olarak yine yıllardır vatandaşımız için bir çile haline gelen bu yollardaki sıkıntıları da sona erdirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ekiplerimiz hava koşullarına aldırmadan gece gündüz çalışıyor. Yapılan yollarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Sorunları çözmek için medeniyetin bel kemiği olan yol konusunda gerekli hassasiyeti göstermeye devam edeceğiz. “ dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”