Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“UYGULANABİLİR PROJELERİ KARAMAN’A KAZANDIRACAĞIZ!”

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Yönetimini Gazetemizi ziyaret etti.

“UYGULANABİLİR PROJELERİ KARAMAN’A KAZANDIRACAĞIZ!”
“UYGULANABİLİR PROJELERİ KARAMAN’A KAZANDIRACAĞIZ!” admin
Bu içerik 587 kez okundu.
Advert

Ziyarette konuşan Karaman Belediye Başkan Adayı Emin Ege resim Projeler değil uygulanabilir projeleri Karaman’a kazandıracaklarını söyledi.

 CHP Karaman İl Başkanı Kadir Ergin ve CHP Karaman Belediye Başkan Adayı Emin Ege ile beraberindeki heyet seçim sürecini ve CHP'nin Karaman çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ege, askerlik sonrası Karaman Belediyesinde göreve başladığını yaklaşık 26 yıl Karaman Belediyesi’nde teknik birimlerde ağırlıklı olarak müdürlük görevlerinde bulunduğunu Karaman’nın ve Karaman Belediyesi’nin sorunlarını en ince ayrıntısına kadar bildiğini sorunlara hakîm ve çözümlerini bildiğini resim projeler değil, uygulanabilir projeleri Karaman’a kazandıracaklarını söyledi.

CHP Karaman Belediye Başkan adayı Emin Ege, 1965 Karaman doğumlu, 2016 yılında emekli oldu ve halen İnşaat mühendisi olarak görev yapıyor, evli ve üç çocuk babasıdır.

İl Başkanı Kadir Ergin ise, Cumhuriyet halk Partisi yöneticileri olarak 20 yıldır sosyal demokrat belediyecilikten yoksun kalan Karaman’ımızı tekrar sosyal demokrat belediyeciliğe kavuşturmak için belediye başkan adayımız dürüst, çalışkan, tecrübeli Emin Ege bey genç, dinamik, kariyer sahibi Belediye Meclis üyemizle yola koyulduk. İnşallah bir nisan 2019‘da Karaman’ımızda çifte bahar yaşayacağımızı umuyor ve bunu gerçekleştirmek için çalışacağız.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”