Advert

Advert
Advert

Advert

“BEN AK PARTİ’LİYİM”

“BEN AK PARTİ’LİYİM”
“BEN AK PARTİ’LİYİM” admin
Bu içerik 415 kez okundu.
Advert

Karaman’da vatandaşın  gönlüne girmeyi başaran eski Ak Parti Milletvekili Mevlüt Akgün, belediye başkanlığına aday adayı olmadığını , ihtiyaç duyulması halinde her türlü göreve hazır olduğunu ancak başka bir partiden aday adaylığının mümkün olmadığını belirterek, herkes şunu iyi bilsin ki ben Ak Partiliyim.” Dedi.

Mart ayında yapılacak mahalli seçimlerde de daha önce milletvekili seçimlerinde olduğu gibi ismi en çok gündeme gelen isimlerin başında olan eski milletvekili Mevlüt Akgün, Ak Parti’den aday adayı olmayınca , kendisini sevenleri hayal kırıklığına uğratmıştı.

Konu ile ilgili olarak Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyet Başkanı Hüseyin Oğuz ile görüşen Mevlüt Akgün, isminin hala farklı şekilde anıldığı ve bir başka parti veya bağımsız aday olacak mısınız sorusuna net bir cevap verdi ve ben Ak Partiliyim diyerek:

“Hiç öyle bir düşüncem olmadı, olmazdı. Vatandaşlarımızdan yoğun talep geldi aday olmam konusunda. Gelişen süreci takip ettim ve aday adayı olmamaya karar verdim. Başka bir parti benim düşüncemde olamaz. Ben üç dönem milletvekilliği yaptım ve her şeyden önce Ak Partili’yim.Ak Parti’nin kuruluşundan itabaren bu davanın içerisindeyim.Bize ihtiyaç duyulursa, haydi göreve derlerse , o zaman hazır olur,yola çıkarız. Süreci takip ediyorum ve doğru işlerin yapılmadığına da şahit oluyorum.Ben Karaman’da daha çok aday adayının çıkmasını bekliyordum, ne kadar fazla isim olursa, rekabet ortamında kalite daha da artar diye düşünenlerdenim. Karaman’da AK Parti’nin bir potansiyeli var ve bunu en iyi şekilde değerlendirerek, Ak Parti yeni bir zaferle tamamlayacağı seçim süreci yaşayacağız. Hata yapmamak gerekiyor.Kimsenin Ak Partimize ve davamıza zarar vermesine göz yummayızBiz bu şehrin, milletimizin hizmetkarıyız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEMSİLCİMİZ KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR’U AĞIRLIYOR
TEMSİLCİMİZ KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR’U AĞIRLIYOR
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’
‘BİLİNÇLİ TÜKETİYORUM, HAKKIMI BİLİYORUM’