Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

SOYFİDAN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

SOYFİDAN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU
SOYFİDAN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU admin
Bu içerik 430 kez okundu.
Advert

AK Parti Karaman eski il başkan yardımcısı Mesut Soyfidan Aday Adaylığını açıkladı.

Ak Partinin çeşitli kademelerinde görev yapan Mesut Soyfidan önceki gün Ak Parti il teşkilatına mart ayında yapılacak olan mahalli seçimlerde Belediye Başkanlığı için aday adaylık dosyasını  teslim etti.

Aday adayı olduktan sonra bir açıklama yapan Soyfidan şu görüşleri paylaştı:

“Ben sizlerin istekleri doğrultusunda aday adayı oldum. Sizlerin isteğiniz ile bunun adına taş mı denir toprak mı elimizi, gövdemizi koydum. Ben de sizler gibi Karaman’ı çok seviyorum, ortak paydamız Karaman. Bu kente kim bir çivi çakıyorsa, kim hizmet ediyorsa hepsinin sırtımda yeri var. Şimdi çok değerli başkan aday adayı arkadaşlarımız da olacak. Tabii ki bu demokratik bir yarıştır yani onlara da başarılar diliyorum. Yolları açık olsun, biz hep abi kardeşiz. Bu dostluğumuz arkadaşlığımız hiç bitmez. Ben ömrümün sonuna kadar Karaman’ın hizmetindeyim” dedi.

Mesut Soyfidan Kimdir?

AK parti'nin Kuruluşundan bugüne kadar gençlik kolları, merkez ilçe, İl Teşkilat Başkanlığı, İl SKM başkanlığı ve Milletvekili aday adaylığı gibi bir çok görevde aktif olarak hizmet etti. Ticarî olarak 3 yıl üst üste vergi rekortmenleri listesinde yer aldı. Evli 2 çocuk babası.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
KMÜ’DE DİJİTAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ VERİLDİ
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”
“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK İÇİN TARİHİMİZİ BİLMELİYİZ”