Advert

Advert

Advert

Advert

PROTOKOLDAN SABAH YÜRÜYÜŞÜ

PROTOKOLDAN SABAH YÜRÜYÜŞÜ
PROTOKOLDAN SABAH YÜRÜYÜŞÜ admin
Advert

Vali  Fahri Meral, Ayrancı Kaymakamı .Menmet Göze, Emniyet Müdürü  Fikret Bayraktar, Garnizon Komutanı İsmail Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener Terlemez ve İl Genel Meclisi Ayrancı İlçesi Üyeleri Şuayip Önemli ve Sebaddin Aksoy, Medaş 1 nolu Şube Müdürü Serhat Evin  ile  birlikte Cocak Deresi mesire alanında sabah yürüyüşü yaptı.

Ardından İlimiz Ayrancı İlçesine bağlı Akpınar ve Çat köyleri ve peyniri ile meşhur olan Divle Köyümüzü de ziyaret ederek Ayrancı Muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen yetkililer, köylerimizin genel durumu ile ilgili bilgi alarak sorunlar ve talepleri dinlediler ve köylüler ile sohbet ettiler.

Ayrancı ilçesi Çat Köyümüzün Mersin sınırında yer alan mesire alanının özellikle herkes tarafından mutlaka görülmesi gerektiğini vurgulayan yetkililer, bu programı düzenleyen başta .Valimiz Fahri Meral, Ayrancı Kaymakamımız Menmet Göze ile İl Genel Meclisi Ayrancı İlçesi Üyeleri Şuayip Önemli ve Sebaddin Aksoy'a ilgi,alaka ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“BEN ASLA BENCİL DÜŞÜNMEM”
“BEN ASLA BENCİL DÜŞÜNMEM”
AKINCIOĞLU AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI MI ?
AKINCIOĞLU AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI MI ?