Advert
Advert

“İZİN VERİLİRSE BAŞKANLIĞA ADAYIM”

“İZİN VERİLİRSE BAŞKANLIĞA ADAYIM”
“İZİN VERİLİRSE BAŞKANLIĞA ADAYIM”
Bu içerik 532 kez okundu.
Advert

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Er, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ile ilgili olarak genel merkezin karar için araştırmalar yaptığını, kendisi için izin çıktığı taktirde Karaman Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Mart ayında yapılacak mahalli seçimler ile ilgili olarak basının karşıına çıkan Ak Parti İl Başkanı Mehmet Er, genel başkan yardımcıları ve il koordinatörünün Karaman’a gelerek çalışma,anket  yaptığını, bunlardan bazılarından haberlerinin olduğunu belirterek:

“Bazı çalışmalar ise bize haber verilmeden gerçekleştirildi.Belediye çalışmaları irdelendi, belediye başkanımız Ertuğrul Çalışkan ile memnuniyet soruldu. Başlayan aday adaylık sürecinde mevcut belediye başkanları müracaat etmeyecek ve belediye başkanları hakkında kararı genel merkezimiz ile genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan karar verecek. Ben de  gerekli izin çıkarsa belediye başkanlığına adayım ve bunu genel merkezimizle paylaştım.Milletvekili seçimlerinde de aynı düşüncemiz vardı, ancak şahsımızı aday olmam için izin çıkmadı,teşkilatımızdan bir arkadaşımız milletvekili oldu. Şimdiye başarılı hizmetler yapan ve aramızda hiçbir sorun yaşamadğımız, sevdiğimiz Ertuğrul Çalışkan’ın durumu netleştikten sonra, bize izin çıkarmı, çıkmaz mı onu bekliyoruz. Ama aday olmak istediğimizi yetkili kurullara ilettik ve böyle bir talebimiz var.Son karar Cumhurbaşkanımızındır.Biz makam için değil, Ak Parti çatısı altında her yerde hizmete varız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”