Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

MHP BAŞKENT’E ÇIKARMA YAPTI !

MHP BAŞKENT’E ÇIKARMA YAPTI !
MHP BAŞKENT’E ÇIKARMA YAPTI ! admin
Bu içerik 415 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Oktay Yılmaz ,Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı  ile bir heyetle birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Oktay Yılmaz, Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, eski dönem MHP Karaman Milletvekili adayı Mehmet Ural, MHP Ayrancı ilçe Başkanı Davut Erduru ve Sudurağı Eski Belediye Başkanı Celal Arslan ile birlikte, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi genel merkezde ziyaret etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli. Karaman’ı yakınen takip ettiğini ve Karaman’da belediye başkanlığını kazanacak adaylarla yola çıkılması  talimatını verdi. İl Başkanı Oktay Yılmaz çalışmalar hakkında Genel Başkan Bahçeli’ye kısa bir brifing verdiği mini toplantıda Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı7da, ilçeye yaptıkları hizmetler için yapacakları toplu açılış törenine Genel Başkan Bahçeli’yi davet etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim sürecine girdiklerini çok yoğun günler geçirdiklerini ama zamanı ayarlayabildiği taktirde mutlaka Ayrancı’da açılışlara katılacağını, kendisi gelemez ise genel başkan yardımcılarının mutlaka Ayrancı’da olacağını söyledi.

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI İLE GÖRÜŞTÜLER

MHP Karaman İl Başkanı Oktay Yılmaz başkanlığındaki heyet Devlet Bahçeli7nina rdından MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın, Sadir Durmazv e Feti Yıldız ilede bir görüşme gerçekleştirdiler.

BAŞKANLIK İÇİN İSMİ GEÇENLER MAKAMDA

Mart ayında yapılacak olan mahalli seçimler için MHP’de Karaman Belediye Başkanlığı için ismi dillendirilmeye başlanılan Yüksel Büyükkarcı, Mehmet Ural ve Celal Arslan’ın İl Başkanı Oktay Yılmaz ile birlikte Genel Başkan Devlet Bahçeli ile genel başkan yardımcılarını ziyaret etmesi manidar karşılandı.

Bilindiği gibi Yüksel Büyükkarcı, Karaman adaylığını düşünmediğini ve Ayrancı’da yapılacak olan hizmetlerinin  bitmediği için Ayrancı’da devam etmek istediğini daha önce bildirmişti.Mehmet Ural ile Celal Arslan ise bu konuda sessizliğini koruyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”