Advert
Advert

MHP’DEN SÜRPRİZ ADAY MI ?

MHP’DEN SÜRPRİZ ADAY MI ?
MHP’DEN SÜRPRİZ ADAY MI ?
Bu içerik 918 kez okundu.
Advert

Mahalli seçimler için  yeni bir yol haritası belirleyen Milliyetçi Hareket Partisi, tüm illerde aday çıkaracaklarını ve seçimlere kazanacaklar adaylarla gireceklerini açıklamasının ardından gözler  çevrildiği illerden birisi Karaman oldu.

Ankara için Melih Gökçek, İstanbul için Bedrettin Dalan isimlerinin konuşulması ile birlikte , MHP’nin yerel seçimlerde güçlü aday,kazanacak aday profilleri üzerine ağırlık verdiği belirtiliyor.

KARAMAN İÇİN ADAY ÇOK

Milliyetçi Hareket partisi İl Başkanı Av.Oktay Yılmaz, Karaman belediye başkanlığı için çok ismin adaylığı düşündüğü ve bunlar arasında kazanacak birini tespit ederek, seçim çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

Karaman merkez başta olmak üzere, Ayrancı, Ermenek,Kazım Karabekir, Akçaşehir ve Göktepe’de oldukça iddialı olduklarını belirten İl Başkanı Oktay Yılmaz, 24 Kasım’da Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin yapacağı toplantısı sonrasında adaylarını açıklayacaklarını belirtti.

BÜYÜKKARCI MERAK EDİLİYOR

Ayrancı’da çok önemli hizmetlere imza atan ve iki gaziemir dir Ayrancı Belediye Başkanlığını kazanan Yüksel Büyükkarcı’nın Karaman Belediye Başkanlığı için ismi geçmişti.Başkan Büyükkarcı, kendisinin Ayrancı’da devam etmek istediğini ve Karaman adaylığını düşünmediğini açıklamasına rağmen, kamuoyundan çıkması ile Büyükkarcı ismi yeniden gündeme geldiği buca .

Öte yandan MHP’den milletvekili aday adaylığı sürecinde halkta karşığılı görülen Sağlık Bakanlığı müfettişi Mehmet Ural’da ismi geçenler arasında yer alıyor.

Bu arada MHP ‘ye yakın kaynaklar ise ,tıpkı Ankara’da olduğu gibi çok sürpriz bir adayın MHP’nin yarışa gireceği isim olabileceğini konuşmaya başladılar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
KARAMAN, GOALBALL MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF
ŞEHİT METİN YİĞİTTOP İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF