Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“UYUŞTURUCU İNSANLIĞIN BAŞ BELASI”

“UYUŞTURUCU İNSANLIĞIN BAŞ BELASI”
“UYUŞTURUCU İNSANLIĞIN BAŞ BELASI” admin
Bu içerik 325 kez okundu.
Advert

Bağımlılık yapıcı maddedeler ve bağımlılıkla mücadele kapsamında kurumlar arası işbirliği yapmak, eşgüdüm sağlamak ve madde bağımlığı ile mücadele konusunda yapılacak faaliyetleri belirlemek amacıyla, Vali  Fahri Meral başkanlığında, Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Müdürlüğümüz toplantı salonunda yapılan toplantıya;  Vali Fahri Meral, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Şahin ve ilgili kurum müdürleriyle koordinasyonun diğer üyeleri katıldı.

Meral, yaptığı konuşmasında,  uyuşturucunun aile, toplum ve insanlığın en büyük belası olduğunu belirterek, bağımlılık yapan maddelerle mücadelenin büyük bir kararlılıkla sürdürüldüğünü kaydetti.

Toplantıya; Müdürlüğümüzden Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Musa Şahin’in, daha önceki Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulunda alınan kararlar ve bu kararlar hakkında yapılan işlemler hakkındaki sunumu ile devam edildi.

Uyuşturucu ve madde bağımlığı ile ilgili mücadelenin önemine değinen Vali Meral, ilgili kurum ve kuruluşların üstüne düşen görevlerini yerine getirmesi, hazırlanan stratejik eylem planı ile madde bağımlılığı hakkında farkındalık yaratmak, önleme, koruma ve sonuç alıcı çalışmaların sahada yapılarak, kurumların eşgüdüm içerisinde faaliyetlerini yürütmesi gerektiğini belirtti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"