Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

UNİKOP ÜST KURUL TOPLANTISI YAPILDI

UNİKOP ÜST KURUL TOPLANTISI YAPILDI
UNİKOP ÜST KURUL TOPLANTISI YAPILDI admin
Bu içerik 301 kez okundu.
Advert

KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği (UNİKOP) Üst Kurul Toplantısı Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

UNİKOP Dönem Başkanı ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker'in başkanlığında düzenlenen toplantıya KOP İdaresi Başkanı İhsan Bostancı ve UNİKOP’a üye üniversitelerin rektörlerinin yanı sıra Konya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Elvan ve Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı temsilcileri de katıldı.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül'ün de katıldığı toplantıda UNİKOP’un çalışmaları ve geleceğe dönük hedefleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantının ardından UNİKOP üniversiteleri ile Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı arasında işbirliği protokolü imzalandı. Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ile 2019 yılının "Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı" ilan edilmesi nedeniyle protokol kapsamında UNİKOP üniversiteleri ile Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı tarafından 2019 yılı boyunca ortak bilimsel ve kültürel faaliyetler yapılacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
UZAK DOĞU’DA DURU BULGUR RÜZGARI
"HER BİR BİREYİN MUTLU OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"