Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

TEPEBAŞINDA BİR HAYAT

TEPEBAŞINDA BİR HAYAT
TEPEBAŞINDA BİR HAYAT admin
Bu içerik 351 kez okundu.
Advert

İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener Terlemez ve İşletme Müdürü Hüseyin alparslan, İlimiz Ermenek İlçesi'ne bağlı Balkusan Köyümüzü ziyaret ettiler.

Köy meydanında Muhtar Zekai Balcı ve vatandaşlar ile bir araya gelerek köyümüzün sorunları ile ilgili karşılıklı istişarelerde bulunan Kapar ve Terlemez, ziyaretin ardından köye 7km. uzaklıktaki Kolonkaya tepesinde  yaşayan Mustafa Kolonkaya'yı ziyaret etti.

Ziyaretleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Kapar ve Terlemez: "Ailesi ile birlikte köye 7km. uzaklıkta bulunan bir tepede yaşayan Mustafa Kolonkaya'nın okula giden iki çocuğu her gün öğrenci servisi ile Ermeneğe gidiyor. Bu öğrenciler ve ailesinin Köye ulaşım için kullandıkları bu 7km.'lik yol, İl Özel İdaresi Ekipleri tarafından yapıldı ve düzenli olarak bakım onarımı ile kışın yol açma çalışmaları da yine İl Özel İdaresi tarafından yapılmakta.

Burada Mahalli İdarelerin Devletimizin elini en ücra yerdeki vatandaşımıza ulaşmak için uzattığına bir kez daha şahit olduk. Çocuklarımız eğitim haklarından mahrum kalmadığı gibi ailemiz de bir tepebaşındaki hayatlarını, Devletimizin imkanlarını vatandaşımızın ihtiyaçları için kullanan İl Özel İdaresi sayesinde sorunsuz sürdürüyor. Allah Devletimize zeval vermesin. Bizler Mahalli İdareciler olarak  Devletimizin verdiği bu görevi vatandaşımız için kullanmaya ve sorunları gidermek için çalışmaya her daim devam edeceğiz." dediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Mustafa Kolonkaya ise: "Bizi köyümüze 7km.'lik bir uzaklıkta bulup ziyaret eden Meclis Başkanımız Adem Kapar'a, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Ali Yener Terlemez'e ve daire müdürümüze çok teşekkür ediyorum. Sorunlarımızın tek tek giderilmesinde emeği geçen herkesten Allah Razı olsun." dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”