Advert
Advert

“HİZMET ETMEK BİR SEVDADIR”

“HİZMET ETMEK BİR SEVDADIR”
“HİZMET ETMEK BİR SEVDADIR”
Bu içerik 609 kez okundu.
Advert

MHP’den Kazım Karabekir Belediye Başkanlığına aday adayı karşıyaka escort bayan Oktay Ay, Bir sevdadır Kazım Karabekir’i hizmet anlayışında yola çıktığını söyledi.

Konu ile  ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yapan MHP Kazım Karabekir Belediye Başkan Aday adayı Oktay Ay şu görüşlere yer verdi:

“Kazımkarabekir ne demek;

Yetimler babası, Doğu’nun fatihi, Kazım Karabekir

Yetim Babası demek, Büyük Komutan demek, Türkiye sevdalısı demek Doğunun Fatih'i, Devlet Adamı demek, Kazımkarabekir Paşamızı iyi Tanımamız Gerek. Allah’a şükürler olsun ki; Peygamber Efendimizin Mihmandarına daha fazla hizmet etmek düşüncesi içerisindeyiz.

Kazımkarabekir'le ilgili genel düşüncemiz;

“Kazımkarabekir'e sadece bugünden değil, tarihten bakıyoruz,işte bu gerçekle bizler de gelecekten bakıyoruz. Hedefimiz Şeyh Edebali’nin Osman Gazi’ye, “İnsani yaşat ki; devlet yaşasın” şeklindeki vasiyetiyle, Fatih Sultan Mehmed Han’ın; “Hüner, bir şehri yaşanılır kılmaktır. O da yetmez, orada yaşayanları da mutlu edebilmektir” tavsiyeleri bizim için çok önemlidir. İşte, biz yerel yöneticiler olarak Mevlana’nın da vurguladığı;“Bir neslin geleceğini bir önceki nesil hazırlar” görüşünden hareketle geleceğin Kazımkarabekir'i oluşturmaya adayım.. Kazımkarabekir'e geleceğine yön verecek nitelikte.referans alınan bir ilçe, Kazımkarabekir Belediyesi ise örnek alınan bir belediye olacaktır.” Bu Duyğu ve Düşüncelerle Kazımkarabekir Mhp ilçe Teşkilatına Belediye Başkanlığı için aday adayligi başvurusunda bulundum. Niyet hayr akıbet hayr olur inşallah.

Aday adaylığı başvurusunda bulunan diger arkadaslarımızı tebrik eder başarılar dilerim. Allah yar ve yardımcımız olsun. Selam ve Dua ile”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“ASLA UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”
“BİRLİK VE BERABERLİK OLGUSUYLA DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR”