Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

“KÖYLERİMİZİN SORUNLARINI GİDERİYORUZ”

“KÖYLERİMİZİN SORUNLARINI GİDERİYORUZ”
“KÖYLERİMİZİN SORUNLARINI GİDERİYORUZ” admin
Bu içerik 404 kez okundu.
Advert

İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar, son dönemlerde İl Genel Meclisi olarak köyleri tek tek taradıklarını ve tüm köylerin sorunlarını en asgariye indirmeye kararlı olduklarını söyledi.

İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar, şehirde ne varsa köylerimizde aynı hizmet gitsin anlayışı ile çalıştıklarını belirterek:

“Son dönemde yollarımıza ağırlık verdik. Köylerimizin yolları ne kadar iyi olursa, sorunsuz olursa, vatandaşlarımız rahat eder ve köylere ilgi artar. Bu anlayış ile İl Özel İdaremiz adeta seferberlik başlattı ve bir çok yerleşim yerimizin yolları yapıldı, asfaltlandı. “

ÖZEL İDAREMİZ ÖZVERİLİ ÇALIŞIYOR

İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, Hak İş Konfederasyonu Başkanı Mahmut Arslan'ın vefaat eden babası Osman Arslan'ın Ermenek'teki cenaze merasimine katıldı. Cenazenin ardından Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan ile de görüşme imkanı bulan Kapar, yapılan istişare görüşmesinin ardından Ermenek'ten ayrıldı.

Ermenek'ten sonra İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener Terlemez ve İşletme Müdürü ile birlikte, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü tarafından İlimiz Merkez İlçesi İhsaniye Köyünde geçen yıldan yarım kalan arazi yollarında devam eden stabilize yol çalışmalarını yerinde inceleyen Kapar: "Köyümüzde akşam geç saatlere kadar çalışan ekiplerimizi ziyaret ettik. Genel Sekreterimiz ve birim müdürümüz ile birlikte yol çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Köylülerimizin sorunlarını gidermek için vargücümüzle çalışıyoruz. Özveriyle çalışan İl Özel İdaresi ekiplerine görevlerinde başarı ve kolaylık diliyorum." dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”