Advert

Advert
Advert

Advert

Advert

SAĞLIK BAKANLIĞINA KARAMAN’LI GENEL MÜDÜR

SAĞLIK BAKANLIĞINA KARAMAN’LI GENEL MÜDÜR
SAĞLIK BAKANLIĞINA KARAMAN’LI GENEL MÜDÜR admin
Bu içerik 561 kez okundu.
Advert

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ,Karaman’lı  olan Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Tekin atandı. Cumhurbaşkanlığı sistemine geçilmesinin ardından bürokraside atamalar devam ediyor. Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne de atama yapıldı.

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Tekin  Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne getirildi.

Prof. Dr. Ahmet Tekin Kimdir?

2012 yılının Ocak ayında NEÜ Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim yardımcısı olan daha sonra başhekimlik görevini yürüten Tekin; 1972’de Karaman’da doğdu. 1996 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.  1996-1998 yılları arasında Karaman Adliye-Cezaevi kurum hekimi olarak çalıştı. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında Uzmanlık eğitimini tamamladı. 2006 yılında Yrd. Doç. Dr. olarak atandıktan sonra bir yıl süre ile Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Organ Nakli Uygulama ve Araştırma merkezinde solid organ nakli (Karaciğer, Böbrek ve Pankreas) konusunda eğitim aldı. Nisan 2010 yılında Doçent unvanı alan Tekin evli ve üç çocuk babasıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ
AK PARTİ’DEN  REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET
AK PARTİ’DEN REKTÖR AKGÜL'E ZİYARET