Advert

Advert
Advert

Advert

Advert
Advert

DOLU DOLU SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

DOLU DOLU SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ
DOLU DOLU SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ admin
Bu içerik 562 kez okundu.
Advert

Mut İlçesinde düzenlenen Kitap Fuarına Karamanlı Yazarlar da katılarak imza günü ve söyleşiler düzenliyor.

Heybemdeki Azık kitabı ile şiirlerini yayınlayan Gazeteci-Yazar-Şair Hasan Özünal da Mut Kitap Fuarına davet edilerek, 15 Ekim Pazartesi Günü okuyucuları ile buluştu.

Mut Karacaoğlan Parkında asırlık çınarların altında düzenlenen Fuarda okuyucuları ile buluşan Hasan Özünal’a Karamanlı Sanatçı Mustafa Elmas ve arkadaşları da sahne alarak, Mustafa Elmas’ın bestelerinin de yer aldığı, harika parçaları ile eşlik ettiler.

Etkinlik kapsamında Mut Anadolu Lisesinde bir de söyleşiye katılan Özünal öğrencilerle sıcak ve samimi bir sohbet geçekleştirdi. Öğrencilere gelecek hakkında tavsiyelerde bulunan Özünal geleceğin mimarları olan gençlerle samimi bir ortam oluşturdu. Büyük tezahürat ve sevgi gösterileri ile sona eren sohbet için Özünal:

“Mut İlçemizin tarihi dokusu içinde düzenlenen Fuar gerçekten çok yararlı ve verimli geçiyor. Mut Halkının ilgisi ve Mut Belediyesinin destekleri de Fuarın daha da verimli geçmesini sağlıyor. Mut İlçesinde mutlu olduk.

Çok iyi bir yönetimle eğitim-öğretime katkı koyan Mut Anadolu Lisesinde, Organizasyon Firmasınca adımıza düzenlenen söyleşiye de katıldık. Öğrencilerimizin ilgisi mükemmeldi. Pırıl pırıl gençler, öğrenme ve güzel şeyler yapma azmi içinde söyleşiye katıldılar. Gelecek nesillere zaten var olan güvenimizi daha da pekiştirip, perçinlediler.

Katıldığımız bu etkinlikte verimli bir çalışma yapmamıza yardımcı olan Mut Halkına, Fuar Organizasyon Firmasına, İzorya Zeytinyağı Firmasına ve Mut Anadolu Lisesi idareci ve kıymetli öğrencilerine teşekkür ederiz.

Çok verimli ve yararlı bir etkinlik oldu” dedi.

Fuar 17 Ekim günü sona erecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“RUHSATSIZ KUYU BARIŞI YAPILMALI”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”
“SAĞLIKTA BAZI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN DAHA İYİYİZ”