Advert

Advert
Advert

Advert

94 RUHUYLA YOLA ÇIKILACAK

94 RUHUYLA YOLA ÇIKILACAK
94 RUHUYLA YOLA ÇIKILACAK admin
Bu içerik 447 kez okundu.
Advert

AK Parti ile MHP arasında başlayan yerel seçim ittifakı görüşmeleri hızla devam ederken AK Parti'nin Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, partinin aday belirleme kriterlerinden en fazla dikkat edilecek konunun "94 ruhuna sahip olan kişiler, AK Parti'nin aday belirlemede en önemli tercihi olacak" dedi.

AK Parti'nin Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, yerel seçimde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1994 yılında İstanbul Belediye Başkanı olduğu yerel seçimlerdeki ruhu yakalamaya çalıştıklarını söyledi.

DİKKAT EDİLECEK EN ÖNEMLİ HUSUS

Sabah'ta yer alan habere göre; Belediye başkan adaylarında aranacak en önemli niteliğin millet ile kurulan gönül bağı olduğunu dile getiren Yavuz, "Bu süreçlerde nihai olarak karar verilirken en fazla dikkat edeceğimiz husus kesinlikle milletin teveccühünü kazanabilecek olmasıdır. Bir anlamda İstanbul'un o 94 ruhuna sahip olan ve o ruha sahip olma kapasitesini de en iyi şekilde üzerinde bulunduran kişiler, AK Parti'nin aday belirlemede en önemli tercihi olacaktır" dedi.

 MHP İLE STRATEJİK İTTİFAK

Yavuz, ayrıca MHP ile ittifak görüşmelerine ilişkin, "Bazı yerlerde herkes kendi adayını çıkartacak gibi görünüyor, ama bazı yerlerde taktiksel veya stratejik olarak bir araya gelmelerin söz konusu olabileceğini görüyoruz. Bunun çok önemli olacağı kanaatindeyim" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 KARAMAN ANALİG CİMNASTİK TAKIMI ÜÇÜNCÜLÜKLE DÖNDÜ
KARAMAN ANALİG CİMNASTİK TAKIMI ÜÇÜNCÜLÜKLE DÖNDÜ
OKULLAR ARASI HALK OYUNLARI YARIŞMALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI HALK OYUNLARI YARIŞMALARI SONA ERDİ