Advert

Advert
Advert

Advert

İL GENEL MECLİSİ ERMENEK’DE

İL GENEL MECLİSİ ERMENEK’DE
İL GENEL MECLİSİ ERMENEK’DE admin
Bu içerik 246 kez okundu.
Advert

Karaman İl Genel Meclisi 2018 Ekim ayı ilk toplantısına, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar başkanlığında saat 14:00’de Ermenek Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yoğun bir gündem eşliğinde başladı.

Toplantı öncesi Ermenek Kaymakam V. İbrahim Gökmen ve Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen ile öğle yemeğinde bir araya gelen İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener Terlemez ve İl Genel Meclisi Üyeleri, yemek sonrası toplantıya geçti. Ekim Ayı toplantılarının ilk iki gününün Ermenek’te yapılacağı belirtildi. İl Genel Meclis üyelerinin katılımı ile başlayan toplantıda Meclisin Ekim ayı gündeminde bu ay;

Komisyonlardan gelen inceleme raporları, İl Özel İdaresine bağlı yerlerdeki uygulama imar planı değişikliği teklifleri, ödenek aktarımları, satış kararları ve birimlerden gelen teklifler dahil pek çok gündem maddesinin yanı sıra Valilik’ten gelen teklifler de görüşülerek karara bağlanacak.

İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar:

01-05.10.2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2018 Ekim Ayı Meclis toplantılarında alınacak kararların İlimize ve Vatandaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulunarak misafirperverliklerinden dolayı Ermenek’e de teşekkürlerini iletti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YILDIRIM İSTİFA EDİYOR! TBMM 29. BAŞKANINI SEÇECEK
YILDIRIM İSTİFA EDİYOR! TBMM 29. BAŞKANINI SEÇECEK
TAPDUK EMRE MAHALLESİ’NDEN BAŞKAN ÇALIŞKAN’A TEŞEKKÜR
TAPDUK EMRE MAHALLESİ’NDEN BAŞKAN ÇALIŞKAN’A TEŞEKKÜR