Advert

Advert
Advert

Advert

KAPAR’IN ZİYARET GÜNÜ

KAPAR’IN ZİYARET GÜNÜ
KAPAR’IN ZİYARET GÜNÜ admin
Bu içerik 346 kez okundu.
Advert

İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, ziyaretlerine Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan’ı makamında ziyaret ederek başladı. İlimizde yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunan Kapar ve Alkan, Karamanımız için işbirliğinin artarak devam edeceğini vurguladı.

Kapar’ın ikinci durağı Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Bayram Uysal idi. Ahilik Haftası sonrası değerlendirmelerde bulunan Kapar ve Uysal, yapılması planlanan yeni projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Uysal’ı ziyaretinin ardından Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Öngay’ı ziyaret eden Kapar, muhtarlarımızın talep ve ihtiyaçları çerçevesinde sorunların ivedilikle çözümü için karşılıklı çözüm ortaklıklarının devam edeceğini vurgulayarak, misafirperverliğinden ötürü Öngay’a teşekkürlerini iletti.

Son olarak İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener Terlemez ve İl Genel Meclisi Üyeleri Osman Aydın ve Mehmet Yakarşimşek ile birlikte Ağustos Ayında Muş İl Jandarma Komutanlığı’ndan Karaman Garnizon Komutanlığı’na atanan Jandarma Kıdemli Albay İsmail Şahin’i makamında ziyaret ederek yeni görev yerinin hayırlı olmasını ve başarılarının devamını dileyen yetkililer karşılıklı görüş alışverişinin ardından Karaman için her zaman işbirliği içinde olacaklarını vurgulayarak ziyareti sonlandırdılar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 KARAMAN ANALİG CİMNASTİK TAKIMI ÜÇÜNCÜLÜKLE DÖNDÜ
KARAMAN ANALİG CİMNASTİK TAKIMI ÜÇÜNCÜLÜKLE DÖNDÜ
OKULLAR ARASI HALK OYUNLARI YARIŞMALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI HALK OYUNLARI YARIŞMALARI SONA ERDİ