Advert

Advert
Advert

Advert

BORSA’DAN 200 BİN LİRA ‘NEFES KREDİSİ’

Başkan Ekrem Çavaş 6 ay ödemesiz kredilerin aylık yüzde 1.85 olduğunu söyledi

BORSA’DAN 200 BİN LİRA ‘NEFES KREDİSİ’
BORSA’DAN 200 BİN LİRA ‘NEFES KREDİSİ’ admin
Bu içerik 536 kez okundu.
Advert

Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş, üyelerine katkı sağlamak amacıyla 200 bin lira nefes kredisi için düğmeye basıldığını söyledi.

Borsa Başkanı Ekrem Çavaş, 200 bin lira olarak belirledikleri nefes kredisini üyelerin kullanmaya başlayacağını belirterek:

“Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) Finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere gerçekleştirilecek KOBİ Destek (Nefes) Kredisi Protokolü 31.08.2018 tarihinde imzalanmıştır.

Üyelerimiz bu protokol çerçevesinde KOBİ Destek (Nefes) Kredisi kullanmaya başlayacak.

Borsa üyelerimize 200 bin lira olarak tespit ettiğimiz nefes kredisinde ,faizler aylık yüzde 1,85 toplamda  yıllık 16,25 olarak  belirlenmiştir.

6 AY ANAPARA ÖDEMESİZ

Başkan Çavaş , proje kapsamında borsa üyelerine aylık yüzde 1.85 faiz oranıyla kredi kullanım imkanı sunulacağını, kredinin 6 ay anapara ödemesiz, 12 ay eşit taksitli geri ödemeli toplam 18 ay vadeli olacağını kaydetti. Borsa üyelerine toplamda 4 milyon TL kredi kullanım imkanı sunduklarını belirten Çavaş, Kredi Garanti Fonu'nun da desteklediği Nefes Kredisi için Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası, Garanti Bankası,üzerinden başvuru yapılabileceğini kaydetti.

EKONOMİNİN LOKOMOTİFİ KOBİ'LER AYAKTA KALSIN

Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş,, yaşanan ekonomik sıkıntıda borsa olarak üyelerinin yanında olduklarını belirterek, “Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerimizin düşük faizli kredi kullanmalarına destek oluyoruz. Ekonominin lokomotifi KOBİ'lerimizin ayakta kalmasını, bu zorlu dönemi atlatmalarını önemsiyoruz. Sağladığımız bu imkanla finansmana erişimde sorun yaşayan ve ekonomik darboğazı hisseden KOBİ'lerimizin nefes almasını diliyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 KARAMAN ANALİG CİMNASTİK TAKIMI ÜÇÜNCÜLÜKLE DÖNDÜ
KARAMAN ANALİG CİMNASTİK TAKIMI ÜÇÜNCÜLÜKLE DÖNDÜ
OKULLAR ARASI HALK OYUNLARI YARIŞMALARI SONA ERDİ
OKULLAR ARASI HALK OYUNLARI YARIŞMALARI SONA ERDİ